Dostawa osobistych pomp insulinowych do podskórnego podawania insuliny dla pacjentów poniżej 18 r.ż.
Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00141260
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-29 12:32
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9561949580
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pompy do użytku medycznego
Wykonawcy
3 przyznane
MEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
133 920 PLNMYLIFE DIABETES CARE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
35 640 PLNMYLIFE DIABETES CARE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
35 640 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.