TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ – ŚWIETLICA WIEJSKA W MSC. WYSZEL

Gmina Olszewo - Borki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00140579
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00140579/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-29 10:16
Lokalizacja
Olszewo-Borki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a3d3cc3e-a38f-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
7582123565
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalacje słoneczneFalownikiOświetlenie sufitoweSprzęt dla osób niepełnosprawnychRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ KULASIŃSKIOstrołęka, PL · lot 0
523 980 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00140579 z dnia 2022-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ – ŚWIETLICA WIEJSKA W MSC. WYSZEL

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olszewo - Borki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667965

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: W. Broniewskiego 13

1.5.2.) Miejscowość: Olszewo-Borki

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-415

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 29 7613107

1.5.8.) Numer faksu: 29 6432074

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@olszewo-borki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.olszewo-borki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a3d3cc3e-a38f-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ – ŚWIETLICA WIEJSKA W MSC. WYSZEL

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3d3cc3e-a38f-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00140579

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018836/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej - świetlica wiejska w miejscowości Wyszel

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej IV „Przejście na gospodarkę niskoemisyjną” Działania 4.2 „Efektywność energetyczna” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00085143/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIGKiD.271.5.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 339922,55 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje wykonanie: roboty rozbiórkowe w zakresie konstrukcji dachu i stropu drewnianego, sceny, obudowy ścian i konstrukcji podłogi, stolarki okiennej i drzwiowej, elementów betonowych budynku i tynków wraz z odwiezieniem materiałów z rozbiórki w miejsce wskazane przez Zamawiającego; roboty konstrukcyjne w zakresie fundamentów, ścian zewnętrznych, wieńców nadproży, podciągów, słupów, stropu; konstrukcja dachu z pokryciem; kominy; posadzki; roboty wykończeniowe w zakresie ścianek działowych i sufitów z płyt G-K; stolarka i ślusarka; wykonanie tynków; roboty termoizolacyjne z wykonaniem elewacji budynku; wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych; wewnętrzna instalacja wodociągowa; wewnętrzna instalacja kanalizacyjna; instalacja grzewcza; instalacja oświetleniowa; instalacja gniazd wtykowych; wykonanie WLZ i rozdzielnicy elektrycznej; budowa instalacji odgromowej; montaż instalacji fotowoltaicznej.
Uwaga: Zakres prac nie obejmuje wykonania ogrodzenia, zagospodarowania terenu, nawierzchni trawiastej oraz prac związanych z budową boiska, wykonania okładzin ściennych i podłogowych, zakupu i montażu ościeżnic i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych, malowania płyt gipsowych oraz tynków farbami emulsyjnymi.
Szczegółowy zakres zamówienia określa: dokumentacja techniczna, SST, pomocniczo przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09332000-5 - Instalacje słoneczne

31155000-7 - Falowniki

31524120-2 - Oświetlenie sufitowe

33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 3

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 523980,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 732083,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 523980,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AND-BUD Andrzej Kulasiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7181047901

7.3.3) Ulica: Błękitna 14

7.3.4) Miejscowość: Ostrołęka

7.3.5) Kod pocztowy: 07-410

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 523980,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-07-15
2022-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane