Modernizacja placu zabaw „Leśna Baza” przy ul. Cyprysów w Mikołowie - Bujakowie, zakup nowych urządzeń zabawowych oraz montaż piłkochwytów – w formule zaprojektuj i wybuduj (BUDŻET OBYWATELSKI)
Gmina Mikołów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00143346
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00143346/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-04 08:23
- Lokalizacja
- Mikołów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3e764255-ae8a-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 6351805347
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00143346 z dnia 2022-05-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja placu zabaw „Leśna Baza” przy ul. Cyprysów w Mikołowie - Bujakowie, zakup nowych urządzeń zabawowych oraz montaż piłkochwytów – w formule zaprojektuj i wybuduj
(BUDŻET OBYWATELSKI)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mikołów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257630
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 16
1.5.2.) Miejscowość: Mikołów
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-190
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mosir.mikolow.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mikolow.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mosir_mikolow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja placu zabaw „Leśna Baza” przy ul. Cyprysów w Mikołowie - Bujakowie, zakup nowych urządzeń zabawowych oraz montaż piłkochwytów – w formule zaprojektuj i wybuduj(BUDŻET OBYWATELSKI)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e764255-ae8a-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00143346
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021756/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja placu zabaw "Leśna Bryza" przy ul. Cyprysów w Mikołowie-Bujakowie, zakup nowych urządzeń zabawowych oraz montaż piłkochwytów (Budżet Obywatelski)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00102028/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP.3.2022.UM.MOSiR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 162601,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja placu zabaw przy ul. Cyprysów w Mikołowie - Bujakowie, obejmująca zakresem zaprojektowanie i zgłoszenie robót w organie administracji architektoniczno-budowlanej, oraz wykonanie robót budowlanych związanych z dostawą, montażem i wykonaniem:
1) piłkochwytów wraz z furtką;
2) 1 zestawu zabawowego;
3) 1 tablicy edukacyjnej;
4) 1 huśtawki (1 siedzisko kubełkowe, 1 siedzisko typu deska oraz siedzisko typu bocianie gniazdo);
5) 1 ławostołu;
6) 2 ławek;
7) 2 koszy na śmieci;
8) 5 stojaków na rowery;
9) 1 tablicy informacyjnej z regulaminem;
10) nawierzchni bezpiecznej syntetycznej EPDM wraz z obrzeżami na podbudowie;
11) utwardzonego kostką brukową dojścia do placu zabaw.
Inwestycja zlokalizowana będzie w Mikołowie – Bujakowie przy ul. Cyprysów na części działki o nr 2042/463.
W ramach zadania należy dostarczyć i zamontować nowe elementy spełniające minimalne wymagania opisane w programie funkcjonalno – użytkowym.
Szczegółowy przedmiot zamówienia określony jest w załączonym Programie Funkcjonalno Użytkowym, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 324105,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 324105,00 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca oferował jako drugie kryterium oceny ofert gwarancję-48 m-cy| 2022-05-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |