Zaangażowanie do projektu 2 wychowawców do klubu w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży

SZPITAL WOLSKI IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00140940
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-04-29 11:28
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5271045483
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

Wykonawcy

2 przyznane

Patrycja WudniakWarszawa, PL
33 000 PLN
Joanna WysockaWarszawa, PL
33 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.