„Budowa i przebudowa dróg gminnych w miejscowości Huszlew”

Gmina Huszlew

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00142507
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00142507/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-02 09:05
Lokalizacja
Huszlew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0ac615c5-bb59-11ec-9f44-6e63702cb2f7
Identyfikator
4960241880
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty sanitarneRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaMalowanie nawierzchni parkingówInstalowanie znaków drogowychInstalowanie urządzeń ochronnychFundamentowanie ulicOdnawianieUsługi wycinania drzew

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00142507 z dnia 2022-05-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa i przebudowa dróg gminnych w miejscowości Huszlew”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Huszlew

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Huszlew

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237523

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Huszlew 77

1.5.2.) Miejscowość: Huszlew

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-206

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 83 3580123

1.5.8.) Numer faksu: 83 3580108

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@huszlew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.huszlew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://huszlew.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa i przebudowa dróg gminnych w miejscowości Huszlew”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ac615c5-bb59-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00142507

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00003402/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 ,,Budowa i przebudowa dróg gminnych w miejscowości Huszlew''

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00123015/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BGK.271.7.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2000000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych
z wykonaniem przebudowy drogi gminnej Nr 200126W od km 0+000 do km 0+583 w miejscowości Huszlew na działkach nr geod. 1097 i 817 oraz drogi wewnętrznej na działkach nr geod. 940, 938, 939,961, 1141 i 898 w Huszlewie.
3. Zakres robót budowlanych przewidzianych do wykonania w zamówieniu:
1) roboty przygotowawcze;
2) wycinka drzew;
3) roboty rozbiórkowe istniejącej drogi;
4) zdjęcie warstwy humusu;
5) wykonanie dołów pod ustroje;
6) montaż słupów;
7) wykopy pod kanał technologiczny;
8) ułożenie kanału technologicznego
9) wymiana gruntów;
10) ustawienie wpustów i studni chłonnych;
11) wykonanie korytowania pod projektowane konstrukcje nawierzchni;
12) wykonanie rowów odwadniających;
13) ustawienie przepustów;
14) ustawienie krawężników, obrzeży i oporników, prefabrykowanych ścian oporowych typu L;
15) wykonanie warstwy podbudowy;
16) wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego, kostki Betonowej, mieszanki niezwiązanej z kruszywa C90/3, 0/31,5 mm wraz z ułożeniem ścieków pochodnikowych,
17) umocowanie dna rowów i przykanalików brukiem i płytami ażurowymi;
18) wykonanie poboczy z kruszywa z łamanego;
19) wprowadzenie stałej organizacji ruchu;
20) roboty wykończeniowe.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi (załącznik Nr 9 do SWZ):
1) przedmiar robót,
2) projekt wykonawczy
3) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232460-4 - Roboty sanitarne

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233270-2 - Malowanie nawierzchni parkingów

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych

45233330-1 - Fundamentowanie ulic

45454100-5 - Odnawianie

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie cena złożonej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3264953,18 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3264953,18 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-05-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane