„Budowa sieci wodociągowej w miejscowościach: Dziurków, Przedmieście Dalsze, Przedmieście Bliższe i Solec nad Wisłą”
Miasto i Gmina Solec nad Wisłą
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00141984
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00141984/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-29 14:43
- Lokalizacja
- Solec nad Wisłą, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7ada02d7-aa7b-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 5090066613
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00141984 z dnia 2022-04-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa sieci wodociągowej w miejscowościach: Dziurków, Przedmieście Dalsze, Przedmieście Bliższe i Solec nad Wisłą”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Solec nad Wisłą
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224002
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Solec nad Wisłą
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-320
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@solec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.solec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa sieci wodociągowej w miejscowościach: Dziurków, Przedmieście Dalsze, Przedmieście Bliższe i Solec nad Wisłą”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ada02d7-aa7b-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00141984
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013003/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa sieci wodociągowej w miejscowościach: Dziurków, Przedmieście Dalsze, Przedmieście Bliższe i Solec nad Wisłą (Polski Ład)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00095033/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGKOŚiI.271.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 8040000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci wodociągowej w miejscowościach: Dziurków, Przedmieście Dalsze, Przedmieście Bliższe i Solec nad Wisłą – w systemie zaprojektuj i wybuduj.
Zamówienie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie prac mających na celu „Budowę sieci wodociągowej w miejscowości Dziurków, Przedmieście Dalsze, Solec nad Wisłą, Przedmieście Bliższe.
Wodę z ujęcia w Dziurkowie przewiduje się pobierać w następującym układzie technologicznym:
Ujęcia wody składające się z;
-1 studni,
- zbiornika akumulacyjnego o poj. mim. 50m3
-proj. zbiornika akumulacyjnego o poj. mim. 50m3
- zestawu podnoszenia ciśnienia i niezbędnym wyposażeniem
W tym celu przewiduje się wykonanie następujących urządzeń i instalacji:
W budynku hydroforni będą znajdować się wszystkie urządzenia technologiczne które realizować będą dystrybucję wody na sieć wodociągową dla drugiego etapu.
Przewiduje się zainstalowanie następujących urządzeń:
o budowa rurociągów między obiektowych wraz z armaturą,
o budowa zbiornika wody czystej żelbetowego (z prefabrykatów) / stalowego o poj. min V=50 m3,
o wykonanie rozdzielnicy zasilająco – sterowniczej,
o wykonanie instalacji do urządzeń technologicznych oraz AKPiA,
o montaż zestawu pompowego sieciowego o wydajności min. Q=10m3/h, składającego się z min. 3÷4 pomp zasilanych przetwornicą częstotliwości
o uruchomienie i rozruch instalacji i obiektów stanowiących przedmiot zamówienia
o budowy sieci wodociągowej w zakresie 9 800-10 000 m.b.
Przedmiot zamówienia w zakresie dokumentacji obejmuje:
• wykonanie dokumentacji geologiczno – inżynierskiej w zakresie niezbędnych do prawidłowego ustalenia geotechnicznych warunków posadowienia obiektów budowlanych, na postawie badań geologicznych wykonawca ustali sposób i klasę materiału do prowadzenia robót,
• wykonanie Koncepcji technicznej obejmującej przedmiot zamówienia z weryfikacją założeń projektowych, bilansem mediów oraz opisem rozwiązań projektowych, wraz z uzyskaniem akceptacji Zamawiającego,
• uzyskanie warunków technicznych, wszystkich wymaganych uzgodnień w tym z właścicielami nieruchomości, również z tymi na które realizacja będzie miała wpływ, opinii, dokumentacji i decyzji administracyjnych w zakresie projektowanych do wykonania robót, zgodne z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA ROZWOJU z dnia 11 września 2020 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego. Na podstawie art. 34 ust. 6 pkt 1 ustawy w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego oraz z zasadami projektowania i wiedzą inżynierskie wykonanie dokumentacji (Projektu Budowlanego i Projektu Technicznego) z uzyskaniem prawomocnego „Pozwolenia na budowę” oraz wykonanie projektów technicznych w zakresie niezbędnym do zrealizowania robót,
• właściwe i zgodne z zasadami sztuki budowlanej wykonanie robót budowlano – montażowych dla zakresu robót objętych PFU
• opracowanie instrukcji rozruchu i eksploatacji dla zestawu pompowego,
• opracowanie instrukcji eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych,
• przeprowadzenie prób końcowych eksploatacyjnych w niezbędnym zakresie,
• przeprowadzenie szkoleń personelu technicznego Zamawiającego w zakresie obsługi, eksploatacji i BHP dla obiektów będących przedmiotem zamówienia,
• uzyskanie wszelkich dokumentów i spełnienie wszelkich wymogów w trybie przekazania zamówienia do eksploatacji i użytkowania zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym.
UWAGA! Wodociąg w Przedmieściu Bliższym zostanie połączony z istniejącą siecią wodociągową na terenie Solca nad Wisłą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45250000-4 - Roboty w zakresie instalowania, wydobycia produkcji oraz budowy obiektów budowlanych przemysłu naftowego i gazowniczego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021. poz. 1129 ze zm.) informuje, iż cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt 3 ustawy Pzp postępowanie unieważniono.| 2022-04-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |