Wymiana stolarki okiennej w lokalach według kwalifikacji. Oznaczenie sprawy: DNZP.261.7.2022
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00143405
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00143405/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-04 08:44
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5eadc6d7-a5f5-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 1132524746
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00143405 z dnia 2022-05-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana stolarki okiennej w lokalach według kwalifikacji.
Oznaczenie sprawy: DNZP.261.7.2022
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011513343
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 23
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-719
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamow@zgn-praga-pn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zgn-praga-pn.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie mieszkaniowym zasobem oraz powierzonym zasobem nieruchomości m. st. Warszawy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana stolarki okiennej w lokalach według kwalifikacji.Oznaczenie sprawy: DNZP.261.7.2022
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5eadc6d7-a5f5-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00143405
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015859/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Wymiana stolarki okiennej w lokalach według kwalifikacji w budynkach Ząbkowska 22/24/26 i Ząbkowska 23/25
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00089948/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DNZP.261.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 313429,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wymianę zużytej technicznie stolarki (okna i drzwi balkonowe) na stolarkę z PCV wraz z parapetami zewnętrznymi i wewnętrznymi (w przypadku ich kwalifikacji lub wystąpienia takiej konieczności) w ilości i o powierzchni:a) Część I - w budynku przy ul. Ząbkowskiej 22/24/26 w Warszawie:
- okna, okna dachowe i drzwi balkonowe 102 szt. o powierzchni ok. (4,16+189,46 + 72,79) = 266,41 m2
- parapety zewnętrzne o powierzchni ok. 52,67 m2
- parapety wewnętrzne o powierzchni ok. 39,77 m2
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposób realizacji znajduje się w załącznikach stanowiących integralną część swz tj. Opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami tj. Wykazem planowanej do wymiany stolarki okiennej PCV- w lokalach mieszkalnych w budynku przy ul. Ząbkowskiej 22/24/26 – Załącznik Nr 1 do opisu oraz Szkicami stolarki okiennej - Załącznik Nr 2 do opisu – Załącznik Nr 7/I ZMIANA do swz; Opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami tj. Wykazem planowanej do wymiany stolarki okiennej PCV- w lokalach mieszkalnych w budynku przy ul. Ząbkowskiej 23/25 – Załącznik Nr 1 do opisu oraz Szkicami stolarki okiennej - Załącznik Nr 2 do opisu – Załącznik Nr 7/II ZMIANA; Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych - Załącznik Nr 8 do swz, Przedmiarze – Wymiana stolarki okiennej w lokalach wg. Kwalifikacji w budynku przy ul. Ząbkowskiej 22/24/26– Załącznik Nr 6/I do swz, Przedmiarze – Wymiana stolarki okiennej w lokalach wg. Kwalifikacji w budynku przy ul. Ząbkowskiej 23/25– Załącznik Nr 6/II do swz, Projekcie umowy wraz z załącznikami – Załącznik Nr 9 i Nr 9/II do swz odpowiednio dla części zamówienia oraz w swz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 236270,65 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wymianę zużytej technicznie stolarki (okna i drzwi balkonowe) na stolarkę z PCV wraz z parapetami zewnętrznymi i wewnętrznymi (w przypadku ich kwalifikacji lub wystąpienia takiej konieczności) w ilości i o powierzchni:b) Część II - w budynku przy ul. Ząbkowskiej 23/25 w Warszawie
- okna, okna dachowe i drzwi balkonowe 46 szt. o powierzchni ok. (1,97+105,67+8,51) = 118,12 m2
- parapety zewnętrzne o powierzchni ok. 27,36 m2
- parapety wewnętrzne o powierzchni ok. 20,52 m2
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposób realizacji znajduje się w załącznikach stanowiących integralną część swz tj. Opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami tj. Wykazem planowanej do wymiany stolarki okiennej PCV- w lokalach mieszkalnych w budynku przy ul. Ząbkowskiej 22/24/26 – Załącznik Nr 1 do opisu oraz Szkicami stolarki okiennej - Załącznik Nr 2 do opisu – Załącznik Nr 7/I ZMIANA do swz; Opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami tj. Wykazem planowanej do wymiany stolarki okiennej PCV- w lokalach mieszkalnych w budynku przy ul. Ząbkowskiej 23/25 – Załącznik Nr 1 do opisu oraz Szkicami stolarki okiennej - Załącznik Nr 2 do opisu – Załącznik Nr 7/II ZMIANA; Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych - Załącznik Nr 8 do swz, Przedmiarze – Wymiana stolarki okiennej w lokalach wg. Kwalifikacji w budynku przy ul. Ząbkowskiej 22/24/26– Załącznik Nr 6/I do swz, Przedmiarze – Wymiana stolarki okiennej w lokalach wg. Kwalifikacji w budynku przy ul. Ząbkowskiej 23/25– Załącznik Nr 6/II do swz, Projekcie umowy wraz z załącznikami – Załącznik Nr 9 i Nr 9/II do swz odpowiednio dla części zamówienia oraz w swz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 102232,96 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy pzp, ponieważ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 344361,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 411517,97 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy pzp, ponieważ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 201485,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 201485,16 PLN
| 2022-05-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |