"Budowa miejsca odpoczynku turysty w Kłonicach, u podnóża Radogostu."
GMINA PASZOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00143449
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00143449/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-04 09:03
- Lokalizacja
- Paszowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-255de64b-b96c-11ec-97c7-b646b0ba23df
- Identyfikator
- 6951399944
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00143449 z dnia 2022-05-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa miejsca odpoczynku turysty w Kłonicach, u podnóża Radogostu."
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PASZOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647423
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 137
1.5.2.) Miejscowość: Paszowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-411
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 768701792
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@paszowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.paszowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.paszowice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Budowa miejsca odpoczynku turysty w Kłonicach, u podnóża Radogostu."2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-255de64b-b96c-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00143449
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006650/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa miejsca odpoczynku turysty w Kłonicach, u podnóża Radogostu.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00116922/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.I.271.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 385091,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
1.PROGRAM UŻYTKOWY I CHARAKTERYSTYKA BUDYNKU
1.1. CHARAKTERYSTYKA BUDYNKU
Budynek usługowy, murowany, parterowy z poddaszem nieużytkowym, niepodpiwniczony. Budynek stanowi prostą, zwartą bryłę, przekręty dachem czterospadowym. To parterowy budynek usługowy, który może pełnić funkcję świetlicy, klubu osiedlowego itp. Zaprojektowano tu salę o powierzchni około 63 mkw., dwa wc – w tym jedno przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz pełnić funkcję kuchni. Ze względu na brak kulinarnego zaplecza, w projekcie nie przewidziano opcji przygotowania posiłków. Obiekt jest dostępny dla osób niepełnosprawnych, dzięki zastosowaniu pochylni między krawężnikami 120 cm, poręcze pochylni na wysokości 75 i 90 cm od powierzchni pochylni, odstęp między balustradami 100 cm.
1.2. SPIS POMIESZCZEŃ I ZESTAWIENIE POWIERZCHNI
UWAGA: powierzchnie policzono zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 11 września 2020 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (Dz. U. Poz. 1609)
POWIERZCHNIA ZABUDOWY 119,10 m2
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA 90,75 m2
KUBATURA 618,9 m3
WYSOKOŚĆ BUDYNKU 5,86 m
WYSOKOŚĆ DO OKAPU 3,15 m
KĄT NACHYLENIA POŁACI DACHOWYCH 30°
DŁUGOŚĆ BUDYNKU 14,50m
SZEROKOŚĆ BUDUNKU 7,80 (9,80)m
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie ww. zamówienia publicznego zostały złożone następujące oferty:Nr Nazwa (firma)
i adres wykonawcy
Cena brutto
(zł) Okres gwarancji (miesiące)
Uwagi
1 „ART.-BUD” s.c. A.Pałasz, A.Wwesołowski, R.Myślecki
uul Kombatantów 19
59-400 Jawor 836.381,41 60/60
2 Usługi Remontowo Budowlane
Robert Chwalana
ul. Wiśniowa 10
59-420 Bolków 870.000,00 60/60
3 „PIONIER” s.c. Iwona Wein, Wojciech Piszczałka
ul. Poselska 5-7
59-220 Legnica 682.663,89 36/60
Zamawiający, zgodnie z art. 255 pkt 3 ww. ustawy, unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia:
473.663,00 zł
W związku z tym, że Zamawiający nie może zwiększyć ww. kwot do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty unieważnia się ww. postepowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ww. ustawy.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 682663,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 870000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-05-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |