Rozbudowa remizy strażackiej OSP w Starej Kamionce
Gmina Sokółka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00143027
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00143027/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-02 13:44
- Lokalizacja
- Sokółka, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-36f8cde1-836a-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 5451815942
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00143027 z dnia 2022-05-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa remizy strażackiej OSP w Starej Kamionce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sokółka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659125
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Kościuszki 1
1.5.2.) Miejscowość: Sokółka
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-100
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 85 711 0900
1.5.8.) Numer faksu: +48 85 711 0911
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@sokolka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sokolka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.um.sokolka.wrotapodlasia.pl/przet_zam/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa remizy strażackiej OSP w Starej Kamionce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36f8cde1-836a-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00143027
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004172/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Rozbudowa remizy strażackiej OSP w Starej Kamionce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00043889/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PI.I. 271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1585211,73 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa i przebudowa istniejącego budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Starej Kamionce wraz z niezbędną infrastrukturą z wykorzystaniem elementów istniejącego budynku.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) Rozbiórkę istniejących fundamentów po ustępach zewnętrznych na terenie opracowania;
2) Niwelację i podniesienie terenu pod projektowanymi utwardzeniami dojazdów i dojść;
3) Rozbudowę budynku o parterową, niepodpiwniczoną część mieszczącą pomieszczenia jednostki gaśniczo-ratowniczej OSP – garażu dla wozu bojowego straży pożarnej wraz z pomieszczeniami socjalnymi, kotłownią, magazynem, połączoną z istniejącym budynkiem łącznikiem;
4) Przebudowę istniejącego budynku OSP w zakresie zmian otworów okiennych i drzwiowych w celu skomunikowania dobudowywanej części z pomieszczeniami istniejącymi i wydzieleniu stref pożarowych;
5) Wymianę drzwi w ustępie w części istniejące z powiększeniem otworów w ścianach działowych;
6) Docieplenie stropodachów wentylowanych i remont pokrycia dachu z papy nad częścią istniejącą;
7) Budowę zewnętrznej instalacji zbiornikowej gazu płynnego jako źródła paliwa do projektowanej kotłowni wraz z dwoma zbiornikami naziemnymi o poj. poniżej 5 m3 i łącznej pojemności poniżej 10 m3
8) Budowę zbiornika szczelnego na płynne nieczystości komunalne;
9) Przebudowę przyłącza wodociągowego do budynku;
10) Budowę przyłącza elektroenergetycznego zasilającego rozbudowywaną część budynku ;
11) Budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy do 10 kWp, na dachu projektowanego budynku;
12) Budowę podjazdu dla osób niepełnosprawnych;
13) Budowę pochylni dojazdu do projektowanego garażu oraz wykonanie utwardzeń terenu dojść, dojazdów i miejsc parkingowych;
14) Przebudowę i rozbudowę instalacji elektrycznych w budynku;
15) Przebudowę i rozbudowę instalacji wentylacji w budynku;
16) Przebudowę i rozbudowę instalacji centralnego w budynku;
17) Przebudowę i rozbudowę instalacji kanalizacji sanitarnej w budynku;.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45216121-8 - Roboty budowlane w zakresie obiektów straży pożarnej
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45262520-2 - Roboty murowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2521557,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2521557,15 PLN
| 2022-05-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |