Świadczenie usługi asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej na potrzeby mieszkańców Gminy Miejskiej Włodawa
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00147819
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-06 12:23
- Lokalizacja
- Włodawa, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5651199637
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki społecznej nieobejmujące miejsc noclegowychUsługi opieki dziennej
Wykonawcy
9 przyznanych
MAŁGORZATA POPRAWSKAWłodawa, PL
49 400 PLNAneta Kamińska - DybekStary Brus, PL
49 400 PLNMonika Izabela WałeckaWłodawa, PL
49 400 PLNRenata Elżbieta KowalikWłodawa, PL
49 400 PLNGrzegorz Jan BielińskiWłodawa, PL
49 400 PLNRafał SzachońWłodawa, PL
52 000 PLNElżbieta Renata LubańskaWłodawa, PL
52 000 PLNMarta KowalskaWłodawa, PL
52 000 PLNAgnieszka BaranWłodawa, PL
50 700 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.