Dostawa leków II
Miejskie Zakłady Opieki Zdrowotnej w Żorach Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00144302
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-04 13:00
- Lokalizacja
- Żory, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6511604392
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Środki znieczulająceProdukty farmaceutyczneRoztwory do wstrzykiwania
Wykonawcy
6 przyznanych
SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
94 147,62 PLNMIEJSKIE ZAKŁADY OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŻORACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻory, PL
94 147,62 PLNMIEJSKIE ZAKŁADY OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŻORACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻory, PL
13 271,87 PLNLEK SPÓŁKA AKCYJNAStryków, PL
109 786,86 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
332 910,2 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
332 910,2 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.