Przygotowanie i przeprowadzenie zajęć dla dzieci i rodziców w projekcie: "Rozszerzenie oferty placówek wsparcia dziennego w Mielnie oraz w Gąskach w 2022 r." - Grupa I
Gmina Mielno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00144329
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-04 13:08
- Lokalizacja
- Mielno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 4990463757
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
6 przyznanych
SK Support dr Sebastian KubickiPoznań, PL
17 280 PLNSK Support dr Sebastian KubickiPoznań, PL
15 168 PLNSK Support dr Sebastian KubickiPoznań, PL
15 168 PLNSK Support dr Sebastian KubickiPoznań, PL
17 280 PLNSK Support dr Sebastian KubickiPoznań, PL
15 168 PLNSK Support dr Sebastian KubickiPoznań, PL
15 168 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.