„Zorganizowanie wyjazdów edukacyjnych"
Powiat Krośnieński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00144861
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-04 15:02
- Lokalizacja
- Krosno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6842377932
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Organizacja wycieczekUsługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej
Wykonawcy
10 przyznanych
MAŁGORZATA FIRLEJCZYKGilowice, PL
6370 PLNMAŁGORZATA FIRLEJCZYKGilowice, PL
10 377 PLNMAŁGORZATA FIRLEJCZYKGilowice, PL
10 377 PLNMAŁGORZATA FIRLEJCZYKGilowice, PL
10 377 PLNMAŁGORZATA FIRLEJCZYKGilowice, PL
48 410 PLNMAŁGORZATA FIRLEJCZYKGilowice, PL
27 000 PLNMAŁGORZATA FIRLEJCZYKGilowice, PL
31 050 PLNMAŁGORZATA FIRLEJCZYKGilowice, PL
31 050 PLNMAŁGORZATA FIRLEJCZYKGilowice, PL
36 944 PLNMAŁGORZATA FIRLEJCZYKGilowice, PL
6370 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.