„Przebudowa skrzyżowań w ciągu DK 28 w m. Maków Podhalański.”
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00145052
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00145052/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-05 07:49
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3a7153f4-a9d0-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 6751272475
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00145052 z dnia 2022-05-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa skrzyżowań w ciągu DK 28 w m. Maków Podhalański.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01751157500075
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mogilska 25
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-542
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat_krakow@gddkia.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gddkia.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami krajowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa skrzyżowań w ciągu DK 28 w m. Maków Podhalański.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a7153f4-a9d0-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00145052
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00076255/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Przebudowa skrzyżowań w ciągu DK28 w m. Maków Podhalański
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00097091/04
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: O.KR.D-3.2411.3.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Przebudowa skrzyżowań w ciągu DK 28 w m. Maków Podhalański.
W ramach przedsięwzięcia przewidziane jest m.in.:
- budowa dodatkowych pasów do lewoskrętu o szerokości 3,5 m na ciągu głównym w ul. Rynek o długości 49,50 mi szerokości 3,50 m oraz w ul. Kolejową o długości 121,50 i szerokości 3,50 m;
- przebudowa istniejącej sygnalizacji świetlnej na odcinku 42+210 do 42+578;- przebudowa kanalizacji deszczowej na odcinku 42+210-42+578;
- wymiana nawierzchni drogi na odcinku 42+210-42+578;
- przebudowa chodników dla pieszych strona prawa i lewa na odcinku 42+210-42+578 o zmiennej szerokości min. 2,00 m ;
- budowa 2 wysp azylu na przejściach dla pieszych w km 42+298 oraz w km 42+457;
- przebudowa 9 zjazdów indywidualnych, w kilometrach 42+329 strona lewa
o szerokości 4,50 . 42+343 strona lewa o szerokości 4,50 m, 42+376 strona lewa o szerokości 6,00 m, 42+410 strona prawa o szerokości 4,50 m, 42+411 strona lewa o szerokości 4,50 m, 42+440 strona lewa o szerokości 4,50 m, 42+505 strona prawa o szerokości 4,50 m, 42+534 strona lewa o szerokości 4,50 m, 42+550 strona prawa o szerokości 4,50 m;
- przebudowa sieci teletechnicznej wraz z usunięciem 5 kolizji linii napowietrznej oświetlenia skojarzonego na odcinku 42+210 do 42+578;
- wykonanie oświetlenia dedykowanego istniejących przejść dla pieszych na DK 28 w km 42+224, 42+298, 42+457, ul. Kolejowa km 42+463, ul. Kopernika km 42+512, zgodnie z wytycznymi projektowania infrastruktury dla pieszych;
- projektowanie oświetlenia przejść dla pieszych (WR-D-41-4);
- przebudowa urządzeń elektroenergetycznych obejmujących usunięcie kolizji linii napowietrznej nN, linii kablowej nN i linii kablowej SN;
- przebudowa kanalizacji teletechnicznej na odcinku 42+210 do 42+578 wraz
z likwidacją 5 kolizji oraz przebudową 6 studni kablowych;
- opracowanie Projektu Tymczasowej Organizacji Ruchu wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych prawem opinii, decyzji, uzgodnień, zatwierdzeń oraz jej wprowadzeniem i utrzymywaniem przez cały okres trwania umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45233225-2 - Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu, w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, ofertę złożył jeden Wykonawca: Eurovia Polska S.A., Bielany Wrocławskie, ul. Irysowa 1, 55-040 Kobierzyce.Cena oferty, wskazana w pkt. 3 formularza oferty w/w Wykonawcy, wynosi 5 924 122,97 brutto.
Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia kwotę 3 279 185,33 brutto. Informacja ta została zamieszczona na stronie prowadzonego postępowania w dniu 27.04.2022 r. przed otwarciem ofert.
Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny złożonej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5924122,97 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5924122,97 PLN
| 2022-05-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |