Część 1 – Przebudowa i dostosowanie bud. nr 10 do przepisów ppoż.; Część 2 – Przebudowa i dostosowanie bud. nr 1 do przepisów ppoż.; Część 3 – Przebudowa zbiornika ppoż. - ul. 11 Listopada 17/19.
Stołeczny Zarząd Infrastruktury
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00146396
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00146396/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-05 14:13
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-58577731-b63d-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 5262200493
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00146396 z dnia 2022-05-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Część 1 – Przebudowa i dostosowanie bud. nr 10 do przepisów ppoż.; Część 2 – Przebudowa i dostosowanie bud. nr 1 do przepisów ppoż.; Część 3 – Przebudowa zbiornika ppoż. - ul. 11 Listopada 17/19.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Stołeczny Zarząd Infrastruktury
1.3.) Oddział zamawiającego: SZI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013058050
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Jerozolimskie 97
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-909
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp.szi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szi.ron.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
platformazakupowa.pl/pn/szi1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna MON
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Część 1 – Przebudowa i dostosowanie bud. nr 10 do przepisów ppoż.; Część 2 – Przebudowa i dostosowanie bud. nr 1 do przepisów ppoż.; Część 3 – Przebudowa zbiornika ppoż. - ul. 11 Listopada 17/19.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58577731-b63d-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00146396
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011490/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Przebudowa i dostosowanie budynku nr 10 do przepisów ppoż na terenie kompleksu wojskowego
1.1.13 Przebudowa i dostosowanie budynku nr 1 do przepisów ppoż na terenie kompleksu wojskowego
1.1.29 Przebudowa zbiornika ppoż. na terenie kompleksu wojskowego w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00113768/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 19/01663/01664/01665/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2920170,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi kompleksowe wykonanie robót budowlanych dla zadań: Część 1 – Przebudowa i dostosowanie budynku nr 10 do przepisów ppoż. na terenie kompleksu przy ul. 11 Listopada 17/19 w Warszawie; Część 2 – Przebudowa i dostosowanie budynku nr 1 do przepisów ppoż. na terenie kompleksu przy ul. 11 Listopada 17/19 w Warszawie; Część 3 – Przebudowa zbiornika ppoż. na terenie kompleksu przy ul. 11 Listopada 17/19 w Warszawie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru przedmiotowego zadania określają:
• Opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 12.1 do SWZ, Załącznik nr 12.2 do SWZ, Załącznik nr 12.3 do SWZ)
• pozostałe załączniki SWZ
• Część 3: W związku z uzyskaniem Decyzji nr 94/SAAB/2022 z dnia 04.02.2022 r. Wojewody Mazowieckiego zatwierdzającej projekt budowlany i udzielającej pozwolenia na budowę i rozbiórkę nazwa zadania ulegnie zmianie na Rozbiórka i budowa zbiornika ppoż. na terenie kompleksu wojskowego K-0023 po wprowadzeniu korekty do Planu Inwestycji Budowlanych
1) Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na finansowanie zamówienia 3 591 761,80 zł brutto, w tym dla Części 1: 360 970,00 zł, dla Części 2: 1 757 288,70 zł, dla Części 3: 1 473 503,10 zł.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
45233251-3 - Wymiana nawierzchni
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262300-4 - Betonowanie
45262310-7 - Zbrojenie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45314310-7 - Układanie kabli
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45442100-8 - Roboty malarskie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: art. 255 ust. 3) ustawy Pzp: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Uzasadnienie faktyczne: W niniejszym postępowaniu wpłynęły dwie oferty, których ceny przewyższają kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia. Wartość oferty z "najniższą ceną" przewyższa kwotę Zamawiającego o 648 640,57 zł brutto. W związku z tym, ze względu na brak środków finansowych, Zamawiający unieważnia postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4240402,37 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4500000,00 PLN
| 2022-05-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |