Przebudowa dróg gminnych w Janowie Lubelskim: drogi gminnej ul. Liliowej od km 0+013,5 do km 0+350 i drogi gminnej nr 108944L ul. Ojca Jana
Gmina Janów Lubelski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00145376
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00145376/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-05 09:44
- Lokalizacja
- Janów Lubelski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2ac2e6e9-a8f6-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 8621575758
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00145376 z dnia 2022-05-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych w Janowie Lubelskim: drogi gminnej ul. Liliowej od km 0+013,5 do km 0+350 i drogi gminnej nr 108944L ul. Ojca Jana
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Janów Lubelski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409590
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Zamoyskiego 59
1.5.2.) Miejscowość: Janów Lubelski
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-300
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: + 48 (15) 872 43 30
1.5.8.) Numer faksu: + 48 (15) 872 46 70
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@janowlubelski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.umjanowlubelski.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umjanowlubelski.bip.lubelskie.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gminnych w Janowie Lubelskim: drogi gminnej ul. Liliowej od km 0+013,5 do km 0+350 i drogi gminnej nr 108944L ul. Ojca Jana2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ac2e6e9-a8f6-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00145376
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035040/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa dróg gminnych w Janowie Lubelskim ul. Liliowej i ul. Ojca Jana
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00092285/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2022.JK5
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym
pn.: „Przebudowa dróg gminnych w Janowie Lubelskim: drogi gminnej ul. Liliowej od km 0+013,5 do km 0+350 i drogi gminnej nr 108944L ul. Ojca Jana”.
2. Zakres robót obejmuje w szczególności:
w zakresie przebudowy ul. Liliowej
- Roboty pomiarowe
- Rozbiórka istniejących krawężników
- Rozebranie zjazdów z kostki betonowej
- Frezowanie podbudowy z mas mineralno – bitumicznych
- Mechaniczne wykonanie koryta
- Ręczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne
- Wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem
- Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego fr. 0/31,5
- Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej
- Skropienie nawierzchni emulsją asfaltową
- Wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC 16W 50/70 KR 1-2 wg. WT 2010 (w ilości wg. tabeli wyrównań)
- Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11S 50/70 KR 2 wg WT 2:2010
- Regulacja pionowa studzienek
- Ręczne malowanie linii na skrzyżowaniach i przejściach dla pieszych farbą chlorokauczukową
- Plantowanie i obsianie trawą
w zakresie przebudowy ul. Ojca Jana
- Roboty przygotowawcze
- Roboty ziemne
- Podbudowa
- Obramowania
- Nawierzchnia bitumiczna
- Nawierzchnia z kostki betonowej
- Roboty wykończeniowe
W ramach robót budowlanych Wykonawca:
1) wykona roboty budowlane w zakresie przebudowy drogi gminnej
ul. Liliowej od km 0+013,5 do km 0+350 w Janowie Lubelskim i drogi gminnej nr 108944L ul. Ojca Jana w Janowie Lubelskim,
2) dostarczy materiały i urządzenia niezbędne do wykonania robót,
3) będzie uczestniczyć w czynnościach odbiorowych inwestycji,
4) przygotuje obiekt do eksploatacji – roboty porządkowe,
5) zapewni obsługę geodezyjną inwestycji w tym dokona inwentaryzacji geodezyjnej,
6) przygotuje kompletne materiały wymagane prawem budowlanym
w zakresie art. 57 ustawy Prawo budowlane.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ.
Składają się na niego następujące dokumenty:
1) Dokumentacja projektowa: ul. Liliowa w Janowie Lubelskim, ul. Ojca Jana
w Janowie Lubelskim,
2) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
3) Przedmiar robót.
Przedmiar robót ma charakter pomocniczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 720981,02 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 855268,69 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 720981,02 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANSPORTEX Krzysztof Biernat,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 830340130
7.3.3) Ulica: ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 40
7.3.4) Miejscowość: Janów Lubelski
7.3.5) Kod pocztowy: 23-300
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu zamówienia siłami własnymi z wyjątkiem robót w zakresie nawierzchni bitumicznej.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 720981,02 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2022-05-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |