Przebudowa drogi gminnej nr 151126C ul. Cegielna w Gniewkowie
Gmina Gniewkowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00145692
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00145692/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-05 11:48
- Lokalizacja
- Gniewkowo, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-92d46925-a9ed-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 5562563314
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00145692 z dnia 2022-05-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 151126C ul. Cegielna w Gniewkowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gniewkowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350748
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 17 Stycznia
1.5.2.) Miejscowość: Gniewkowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-140
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gniewkowo.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gniewkowo.bipgmina.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_gniewkowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 151126C ul. Cegielna w Gniewkowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-92d46925-a9ed-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00145692
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020030/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa ul. Cegielnej w Gniewkowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00094767/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZp.271.1.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zadania jest przebudowa drogi gminnej 151126C ul. Cegielna w Gniewkowie. Inwestycja zlokalizowana jest w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie inowrocławskim. Istniejąca droga na odcinku przebudowy posiada nawierzchnię szutrową/z destruktu istniejące nawierzchnie przeznaczone są do rozbiórki. W miejscach dojazdu do przyległych posesji zlokalizowane są zjazdy, w miejscach przecięcia z istniejącymi drogami – skrzyżowania. W stanie istniejącym w miejscu inwestycji występuje droga o szerokości około 4m wraz z lokalnymi poszerzeniami. Droga przebiega w terenie zabudowanym oraz przez tereny polne. Na przebudowanym odcinku poza ruchem samochodów osobowych występuje również ruch pieszych. Wody gruntowej nie nawiercono. Grunty bezpośrednio pod warstwy konstrukcji nawierzchni należy doprowadzić do klasy G1. Głębokość przemarzania podłoża wynosi 1,0m. W ramach inwestycji drogowej planuje się wykonać w szczególności: roboty ziemne – wykonanie niwelacji terenu; budowę kanału technologicznego, budowę nawierzchni drogi - konstrukcja jezdni o parametrach wymaganych dla obciążenia 100kN; wykonanie oznakowania pionowego. W projektowanym rozwiązaniu droga ma szerokość 5m z lokalnymi poszerzeniami, pobocza mają szerokość 0,75m. Parametry drogi : kategoria ruchu KR3, klasa drogi L, prędkość projektowa Vpr = 40 km/h, pochylenie poprzeczne jezdni 2% jednostronne,. Konstrukcje nawierzchni bitumicznej drogi i zjazdów zaprojektowano z warstw: ścieralna z betonu asfaltowego AC11S 4 cm, warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC16W 5 cm oraz podbudowy zasadniczej AC16P 7 cm. Droga odwadniana jest powierzchniowo, nie planuje się zmian w sposobie odwodnienia drogi. Istniejące rowy przewidziane są do konserwacji/umocnienia zgodnie z planem sytuacyjnym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2188000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4103280,51 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2188000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe "TRANS-POM" Piotr Pomagier
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5561163802
7.3.4) Miejscowość: Marcinkowo
7.3.5) Kod pocztowy: 88-110
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2188000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-05-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |