Wykonanie remontu elewacji podwórzowej w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Krakowie przy ul. Św. Marka 34
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00146399
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00146399/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-05 14:13
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-58e70dc4-b657-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 6762199776
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00146399 z dnia 2022-05-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu elewacji podwórzowej w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Krakowie przy ul. Św. Marka 34
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 1
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000709684
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: św. Marka 34
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-024
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl4@mcoo.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp1krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.mcoo.krakow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontu elewacji podwórzowej w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Krakowie przy ul. Św. Marka 342.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58e70dc4-b657-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00146399
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035746/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie remontu elewacji podwórzowej budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Krakowie, ul. św. Marka 34, 31-024 Kraków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00117293/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP1/ZP/1/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 556061,58 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w oparciu o dokumentację techniczną robót budowlanych polegających na remoncie elewacji podwórzowej wraz z remontem kominów budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Krakowie przy ul. Św. Marka 34.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.), zwanej dalej „ustawą PZP”, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. Do upływu terminu składania ofert, wyznaczonego przez Zamawiającego do dnia 27.04.2022 r. do godz. 9.00, nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-05-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |