Przebudowa drogi powiatowej 4719 S – ul. Wiejska w Sarnowie
Powiatowy Zarząd Dróg w Będzinie z/s w Rogoźniku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00145928
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00145928/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-05 12:40
- Lokalizacja
- Rogoźnik, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-81485e46-a064-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 6252051129
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00145928 z dnia 2022-05-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej 4719 S – ul. Wiejska w Sarnowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Będzinie z/s w Rogoźniku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276287370
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Węgroda, 59
1.5.2.) Miejscowość: Rogoźnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-582
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pzdbedzin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip-pzd.powiat.bedzin.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzd-bedzin.logintrade.net/zapytania_email,77953,86882931c8a0f3f624abf1f8d359e936.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej 4719 S – ul. Wiejska w Sarnowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81485e46-a064-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00145928
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016876/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Przebudowa drogi powiatowej 4719 S - ul. Wiejska w Sarnowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00081944/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem opracowania jest przebudowa odcinka drogi powiatowej od skrzyżowania
z ul. Spacerową (wraz z remontem nawierzchni na skrzyżowaniu) do granicy pasa drogowego DK 86 (bez ingerencji w pas drogi krajowej).
Przebudowa obejmuje przebudowę jezdni, budowę (po stronie północnej) w istniejącym poboczu kanalizacji deszczowej i chodnika oraz remont istniejących zjazdów indywidualnych.
Zakres przebudowy w granicach pasa drogowego drogi powiatowej.
Długość przebudowywanej drogi (ul. Wiejskiej) wynosi ~ 192,04 m.
W ramach przebudowy przewiduje się do zabudowy, wymiany:
- konstrukcję i nawierzchnię jezdni – nowa nawierzchnia z mieszanki min. – bit. i pow. ~ 1180,0 m2
- krawężniki betonowe 15x30 cm wystające, zaniżone ~ 204,0 m
- krawężniki betonowe 12x22 cm najazdowe ~ 89,0 m
- obrzeża betonowe 8x30 cm ~ 144,0 m
- kanalizację deszczową z rur PVC fi 315 ~ dł. 178,0 m
- studnie rewizyjne z kręgów betonowych fi 1000 = 8 szt.
- studzienki ściekowe betonowe fi 500 = 11 szt.
- konstrukcję i nawierzchnię chodnika z kostki betonowej szarej gr. 8 cm ~ 309,0 m2
- konstrukcję i nawierzchnię zjazdów z kostki betonowej czerwonej gr. 8 cm ~ 208,7 m2
- zieleńce (humusowanie + obsianie nasionami traw) ~ 247,0 m2
- znaki pionowe = 8 szt.
- oznakowanie poziome grubowarstwowe chemoutwardzalne ~ 57,0 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na sfinansowanie zamówienia pn. „Przebudowa drogi powiatowej 4719 S – ul. Wiejska w Sarnowie” Zamawiający zamierzał przeznaczyć kwotę 600 000,00 zł brutto.W związku z faktem, że cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia oraz zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późn.zm.), Zamawiający unieważnia postępowanie.
| 2022-05-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |