Zabezpieczenie przeciwwilgociowe piwnic i ścian fundamentowych oraz uporządkowanie gospodarki wodno-kanalizacyjnej w budynku administracyjnym Powiatu Gorlickiego przy ul. Słonecznej 7 w Gorlicach.
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00139726
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00139726/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-03-11 08:59
- Lokalizacja
- Gorlice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eb33fe11-035f-4989-8637-382c11cd196f
- Identyfikator
- 7382150787
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00139726 z dnia 2025-03-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zabezpieczenie przeciwwilgociowe piwnic i ścian fundamentowych oraz uporządkowanie gospodarki wodno-kanalizacyjnej w budynku administracyjnym Powiatu Gorlickiego przy ul. Słonecznej 7
w Gorlicach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Gorlicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893150
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Biecka 3
1.5.2.) Miejscowość: Gorlice
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatgorlicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatgorlicki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatgorlicki/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zabezpieczenie przeciwwilgociowe piwnic i ścian fundamentowych oraz uporządkowanie gospodarki wodno-kanalizacyjnej w budynku administracyjnym Powiatu Gorlickiego przy ul. Słonecznej 7w Gorlicach.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb33fe11-035f-4989-8637-382c11cd196f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00139726
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00046797/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wykonanie izolacji zewnętrznej wraz z uporządkowaniem gospodarki wod.-kan. w budynku przy ul. Słonecznej 7
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00096285
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych w budynku administracyjnym Powiatu Gorlickiego przy ul. Słonecznej 7 w Gorlicach, 38-300 Gorlice, oraz jego otoczeniu polegających na zabezpieczeniu przeciwwilgociowym piwnic i ścian fundamentowych w części niepodpiwniczonej oraz uporządkowaniu gospodarki wodno-kanalizacyjnej.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w dokumentacji projektowej-wykonawczej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, przedmiarze robót, ogólnej specyfikacji technicznej, warunkach umowy, stanowiących załączniki do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu zostały złożone dwie oferty, w tym oferta z najniższą ceną tj. 885.000,00 zł brutto, natomiast kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (podano do publicznej wiadomości) wynosi: 500.000,00 zł brutto.Jednak mając na względzie dyspozycję wynikającą z art.255 pkt.3 ustawy Pzp dotyczącą ewentualnego zwiększenia brakującej kwoty do wysokości oferty z najniższą ceną, Zarząd Powiatu Gorlickiego na posiedzeniu w dniu 28.02.2025 r. po analizie sprawy zdecydował, że w związku z tak znaczną różnicą kosztów nie przeznaczy dodatkowych środków finansowych na ten cel, i tym samym przedmiotowe postępowanie zostaje unieważnione.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 885000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 920000,00 PLN
| 2025-03-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |