Wykonanie robót budowlanych dla realizacji skateparku w ramach etapowania projektu z budżetu partycypacyjnego na 2019 r. pn.: „Skatepark i pumptrack pod Kopą Cwila”.

MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00144748
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00144748/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-04 14:37
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2b027b9e-bb0b-11ec-9f44-6e63702cb2f7
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00144748 z dnia 2022-05-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych dla realizacji skateparku w ramach etapowania projektu z budżetu partycypacyjnego na 2019 r. pn.: „Skatepark i pumptrack pod Kopą Cwila”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000138

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Komisji Edukacji Narodowej 61

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-777

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ursynow.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ursynow.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych dla realizacji skateparku w ramach etapowania projektu z budżetu partycypacyjnego na 2019 r. pn.: „Skatepark i pumptrack pod Kopą Cwila”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b027b9e-bb0b-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00144748

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016469/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.55 Wykonanie robót budowlanych dla realizacji skateparku w ramach etapowania projektu z budżetu partycypacyjnego na 2019 r. pn.: „Skatepark i pumptrack pod Kopą Cwila”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00122114/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 17/WZP/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1011470,56 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opis planowanego zagospodarowania:
Docelowo projekt zagospodarowania terenu ma obejmować połączenie skateparku o nawierzchni betonowej objętego niniejszym zamówieniem oraz planowanego w kolejnym etapie toru pumptrack. Wejście na płytę główną skateparku prowadzi z istniejącego ciągu pieszego.
Na terenie przewidziano rozbiórkę istniejącej nawierzchni asfaltowej w miejscu planowanego w kolejnym etapie toru pumptrack o powierzchni ok. 683 m2, w celu umożliwienia prawidłowej wegetacji i wzrostu wykonanej powierzchni trawiastej. W miejscu budowy skateparku istniejąca nawierzchnia asfaltowa zostanie wykorzystana jako dolna warstwa podbudowy.
Sugerowany dojazd na teren budowy (od al. Komisji Edukacji Narodowej): drogą wewnętrzną pomiędzy budynkami ul. Koński Jar 6 i 8, drogą wewnętrzną po zachodniej stronie budynku ul. Koński Jar 7, ciągiem pieszym (szer. ok. 2,5 m) w kierunku północno-zachodnim (na tym odcinku o długości ok. 100 m, zgodnie z załącznikiem graficznym do Opisu przedmiotu zamówienia, Wykonawca powinien założyć wykonanie tymczasowej drogi budowlanej poszerzającej istniejący chodnik), ciągiem pieszo-jezdnym do miejsca prowadzenia robót.

Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych objętych następującym zakresem:
• roboty rozbiórkowe (w tym w rozbiórka istniejącej płyty w miejscu planowanego w kolejnym etapie toru pumptrack) oraz prace przygotowawcze,
• budowę skateparku (o powierzchni w rzucie: 670 m2) składającego się z płyty głównej o nawierzchni betonowej oraz wylewanych na terenie budowy betonowych przeszkód: quater 1, bump 1, grindbox 1, alejka moduł 1, alejka moduł 2, grindbox 2, manual pad, grindbox 3, wallride + bank, wulkan, bump 1, bump 2, quater 2, bariera betonowa, właz 1, właz 2, funbox, corner,
• dostosowanie istniejącej kanalizacji deszczowej do projektowanego zagospodarowania,
• wykonanie trawnika z rolki na skarpach oraz siewem na pozostałych powierzchniach wokół skateparku (w tym w miejscu planowanego w kolejnym etapie toru pumptrack),
• montaż małej architektury: ławki – 4 szt., kosze na śmieci – 2 szt., tablice z regulaminem – 2 szt.,
• montaż oznakowania informującego, że projekt został wykonany w ramach budżetu partycypacyjnego.

Dokumentacja projektowa:
Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, opracowanymi przez pracownię projektową GRIMA ARCHITEKTURA I KRAJOBRAZ Sp. z o.o., ul. Ciołka 17 lok. 415, 01-445 Warszawa, zaktualizowaną w dniu 23.07.2021 r. przez pracownię projektową MARLENA PILCH PRO ARCHITEKTURA, ul. Poznańska 8 lok. 83, 30­012 Kraków oraz zgodnie z wydzieloną częścią dokumentacji dla realizacji skateparku z dnia 21.03.2022 r.

Dostępność dla osób niepełnosprawnych:
Ze względu na charakter i sposób użytkowania skateparku i pumptracku zakres inwestycji nie obejmuje dodatkowych udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Z uwagi na charakter przedmiotu zamówienia nie uwzględniono wymagań dla osób niepełnosprawnych w zakresie korzystania z przeszkód skateparku i toru pumptrack.

Klauzule społeczne:
1. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu stosuje klauzulę społeczną na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp.
2. Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia, że czynności w zakresie realizacji zamówienia na roboty budowlane, przez cały okres wykonywania Przedmiotu Umowy, będą wykonywane przez osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę w rozumieniu Kodeksu pracy przez Wykonawcę lub Podwykonawcę.
3. Warunek, o którym mowa w ust. 2, zostanie spełniony poprzez zatrudnienie na podstawie umowy o pracę nowych pracowników lub wyznaczenie do realizacji zamówienia zatrudnionych już osób wykonujących czynności w zakresie prac budowlanych, w tym w szczególności wykonujące prace przygotowawcze, roboty ziemne, roboty związane z wykonaniem podbudowy i układaniem nawierzchni, roboty związane z wykonaniem przeszkód skateparku, roboty z zakresu przebudowy kanalizacji deszczowej, prace montażowe i związane z zagospodarowaniem terenu, prace zieleniarskie, prace porządkowe.
4. W trakcie realizacji zamówienia Zamawiający uprawniony jest do wykonywania czynności kontrolnych wobec Wykonawcy odnośnie spełniania przez Wykonawcę lub Podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane w ust. 3 czynności, zgodnie z zasadami wskazanymi we wzorze umowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa powyższa treść, stanowiąca jednocześnie załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy oraz:
a) projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ;
b) Dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 6a do SWZ oraz będąca załącznikiem do umowy;
c) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót stanowiąca załącznik nr 6b do SWZ oraz będąca załącznikiem do umowy;
d) Przedmiar robót stanowiący załącznik nr 6c do SWZ;
e) Wzór materiałów informacyjnych stanowiący załącznik nr 6d do SWZ oraz będący załącznikiem do umowy;
f) Sugerowany dojazd na teren budowy stanowiący załącznik nr 6e do SWZ;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2022-05-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane