Dostawa centralnego ogrzewania dla budynku Prokuratury Rejonowej w Nisku przy ul. Gisgesa 1
Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00139751
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00139751/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-03-11 09:07
- Lokalizacja
- Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-adb82d6f-43a9-43f3-ab01-46af146c8148
- Identyfikator
- 8671619297
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi przesyłu rurociągami
Wykonawcy
1 przyznane
Miejski Zakład Komunalny Spółka z o.o.Stalowa Wola, PL · lot 0
373 144,61 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00139751 z dnia 2025-03-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dostawa centralnego ogrzewania dla budynku Prokuratury Rejonowej w Nisku przy ul. Gisgesa 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000569734
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 27
1.5.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro.podawcze.potbg@prokuratura.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/po-tarnobrzeg/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa centralnego ogrzewania dla budynku Prokuratury Rejonowej w Nisku przy ul. Gisgesa 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-adb82d6f-43a9-43f3-ab01-46af146c8148
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00139751
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
tylko jeden dostawca
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3037-7.261.3.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 303369,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa centralnego ogrzewania do budynku Prokuratury Rejonowej w Nisku przy ul. Gisgesa 1
4.5.3.) Główny kod CPV: 60300000-1 - Usługi przesyłu rurociągami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 373144,61 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 373144,61 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNALNY SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8650003071
7.3.3) Ulica: Komunalna 1
7.3.4) Miejscowość: Stalowa Wola
7.3.5) Kod pocztowy: 37-450
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 373144,61 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące
| 2025-03-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |