Wykonanie dokumentacji zamiennej dla przebudowy zabytkowego budynku Zespołu Szkół w Sobieszynie celem odtworzenia funkcji edukacyjnych

POWIAT RYCKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00139778
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00139778/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-11 09:13
Lokalizacja
Ryki, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-923cf1c6-8696-4b6b-aa8e-546be334f808
Identyfikator
5060019023
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00139778 z dnia 2025-03-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji zamiennej dla przebudowy zabytkowego budynku Zespołu Szkół w Sobieszynie celem odtworzenia funkcji edukacyjnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT RYCKI

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Rykach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019448

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Leona Wyczółkowskiego 10a

1.5.2.) Miejscowość: Ryki

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: promocja@ryki.powiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ryki.powiat.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatrycki.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji zamiennej dla przebudowy zabytkowego budynku Zespołu Szkół w Sobieszynie celem odtworzenia funkcji edukacyjnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-923cf1c6-8696-4b6b-aa8e-546be334f808

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00139778

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00030976

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RM.272.34.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie pełnobranżowego projektu budowlanego zamiennego wraz ze złożeniem w imieniu Zamawiającego wniosku o wydanie decyzji o zmianie pozwolenia na budowę i uzyskaniem ostatecznej decyzji o zmianie pozwolenia na budowę oraz pełnienie nadzoru autorskiego w ramach zadania polegającego na przebudowie zabytkowego budynku Zespołu Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie celem odtworzenia funkcji edukacyjnych.
Wykonawca zapewni wsparcie Zamawiającemu w przygotowaniu dokumentacji w sprawie zamówienia publicznego na wyłonienie wykonawcy robót budowlanych.
Szczegółowy zakres zamówienia określa załącznik nr 2 do swz – założenia projektowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2025-03-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi