„Zagospodarowanie terenów zieleni przy Rzece Pisi Gągolinie, Skwerze Inwalidów oraz przy Górnym Stawie”
Miasto Żyrardów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00148499
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00148499/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-06 14:33
- Lokalizacja
- Żyrardów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3fda9d21-7a95-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 8381464722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00148499 z dnia 2022-05-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zagospodarowanie terenów zieleni przy Rzece Pisi Gągolinie, Skwerze Inwalidów oraz przy Górnym Stawie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Żyrardów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148650
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Jana Pawła II nr 1
1.5.2.) Miejscowość: Żyrardów
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@zyrardow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zyrardow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zyrardow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zagospodarowanie terenów zieleni przy Rzece Pisi Gągolinie, Skwerze Inwalidów oraz przy Górnym Stawie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3fda9d21-7a95-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00148499
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004080/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.3.5 Zagospodarowanie terenu zieleni przy Rzece Pisia Gągolina, Zagospodarowanie terenu zieleni na Skwerze Inwalidów, Zagospodarowanie terenu zieleni przy Górnym Stawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„ Poprawa jakości życia mieszkańców poprzez rozwój terenów zieleni w mieście Żyrardowie – II etap.”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00076088/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2.2022.MP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zagospodarowanie terenu zieleni przy Rzece Pisia Gągolina, Teren położony w dolinie rzeki Pisi Gągoliny, między ulicami Kanałową i Słowiańską4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.5.) Wartość części: 6610825,33 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zagospodarowanie terenu zieleni na Skwerze Inwalidów.Teren położony w centrum miasta przy ul. 1 - go Maja, powierzchnia 255,00 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.5.) Wartość części: 90272,55 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zagospodarowanie terenu zieleni przy Górnym Stawie.Obszar Stawu Górnego zlokalizowany jest w obrębie ulic Limanowskiego, Nowy Świat, Okrzei i Wyspiańskiego, powierzchnia 14 730,24 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.5.) Wartość części: 3907963,70 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie: w prowadzonym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty dla części zamówienia przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na jej sfinansowanie, wobec czego Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia w tej części.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie: w prowadzonym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty dla części zamówienia przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na jej sfinansowanie, wobec czego Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia w tej części.
| 2022-05-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |