Budowa Podbabiogórskiego Centrum Kultury w Makowie Podhalańskim – prace wykończeniowe wnętrz, prace instalacyjne, montażem wyposażenia oraz zagospodarowaniem terenu i budowa ścieżki pieszo rowerowej.
Gmina Maków Podhalański
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00146750
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00146750/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-05 16:08
- Lokalizacja
- Maków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3eddcae0-ab87-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 5521584963
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00146750 z dnia 2022-05-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Podbabiogórskiego Centrum Kultury w Makowie Podhalańskim – prace wykończeniowe wnętrz, prace instalacyjne, montażem wyposażenia oraz zagospodarowaniem terenu i budowa ścieżki pieszo rowerowej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Maków Podhalański
1.3.) Oddział zamawiającego: JST
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181959
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szpitalna
1.5.2.) Miejscowość: Maków
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-220
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 33 874 97 00
1.5.8.) Numer faksu: 33 874 97 51
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@makow-podhalanski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.makow-podhalanski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://makow-podhalanski.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Podbabiogórskiego Centrum Kultury w Makowie Podhalańskim – prace wykończeniowe wnętrz, prace instalacyjne, montażem wyposażenia oraz zagospodarowaniem terenu i budowa ścieżki pieszo rowerowej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3eddcae0-ab87-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00146750
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00032883/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa Podbabiogórskiego Centrum Kultury w Makowie Podhalańskim oraz budowa ścieżek pieszo-rowerowych na terenie miasta i gminy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00097989/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.08.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 5540731,04 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Budowa Podbabiogórskiego Centrum Kultury w Makowie Podhalańskim – prace wykończeniowe wnętrz, prace instalacyjne, zakup i montażem wyposażenia oraz zagospodarowaniem terenu i budowa ścieżki pieszo rowerowej.Część Nr 1 – Prace budowlane wykończenia wnętrz wraz z wyposażeniem;
2. Podstawowe parametry budynku objętego przedmiotem zamówienia:
2.1. powierzchnia zabudowy – 949,00 m2
2.2. powierzchnia użytkowa – 1 168,50 m2
2.3. ilość kondygnacji – 2 (dwie) nadziemne
2.4. kubatura – 8 987,00 m3
2.5. wysokość – 9,50 m zgodnie z MPZ dla Makowa Podhalańskiego
2.6. szerokość – 24,20 m
2.7. długość – 40,40 m
2.8. lokalizacja inwestycji – działki o nr ewid. 9782/1, 9782/4, 9784/4, 9786/2, 9782/3 jednostka ewidencyjna Maków Podhalański.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje następujący zakres robót:
Część Nr I - prace budowlane wykończenia wnętrz wraz z wyposażeniem:
1) Wykonanie warstw podłogowych
2) Wykonanie okładzin z płytek
3) Wykonanie i montaż sceny
4) Wykonanie malowania ścian i sufitów
5) Wykonanie i montaż ślusarki drzwiowej i okiennej
6) Wykonanie wykończenia sufitów
7) Wykonanie dostawa i montaż mebli i innych elementów wyposażenia
8) Wykonanie pozostałych prac wykończeniowych, poręcz i balustrad i wyposażenia sanitariatów
9) Wykonanie kotłowni gazowej
10 ) Wykonanie instalacji gazowej
11) Wykonanie instalacji c.o.
Wykonawca wybrany do realizacji zadnia winien zastosować właściwe materiały umożliwiające osiągnięcie właściwych założeń energetycznych, estetycznych i funkcjonalnych budynku wynikających z obecnie obowiązujących norm i przepisów budowlanych.
Przy kalkulacji oferty Wykonawca powinien uwzględnić również:
a. w razie konieczności wykonanie obsługi geodezyjnej inwestycji
b. wykonanie wszelkich niezbędnych prób, badań oraz sprawdzeń
c. odpowiednie oznakowanie i zabezpieczenie placu budowy z zachowaniem zasady szczególnej ostrożności oraz przepisów bhp i p.poż.
d. prace prowadzić w sposób jak najmniej uciążliwy dla mieszkańców osiedla oraz istniejących w pobliżu zakładów pracy.
e. ubezpieczenie przedmiotu umowy od ryzyk budowlanych do wysokości wartości zawartego kontraktu na czas realizacji umowy z Zamawiającym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39290000-1 - Wyposażenie różne
42515000-9 - Kotły lokalnych układów ogrzewania
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 2879232,30 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Budowa Podbabiogórskiego Centrum Kultury w Makowie Podhalańskim – prace wykończeniowe wnętrz, prace instalacyjne, zakup i montażem wyposażenia oraz zagospodarowaniem terenu i budowa ścieżki pieszo rowerowej.Część Nr 2 – Prace budowlane instalacje elektryczne, słaboprądowe wraz z osprzętem i wyposażeniem.
2. Podstawowe parametry budynku objętego przedmiotem zamówienia:
2.1. powierzchnia zabudowy – 949,00 m2
2.2. powierzchnia użytkowa – 1 168,50 m2
2.3. ilość kondygnacji – 2 (dwie) nadziemne
2.4. kubatura – 8 987,00 m3
2.5. wysokość – 9,50 m zgodnie z MPZ dla Makowa Podhalańskiego
2.6. szerokość – 24,20 m
2.7. długość – 40,40 m
2.8. lokalizacja inwestycji – działki o nr ewid. 9782/1, 9782/4, 9784/4, 9786/2, 9782/3 jednostka ewidencyjna Maków Podhalański.
Część Nr II - prace budowlane instalacje elektryczne, słaboprądowe wraz z osprzętem i wyposażeniem:
1) Montaż opraw oświetleniowych
2) Montaż osprzętu elektrycznego
3) Montaż opraw oświetlenia elewacji zewnętrznej
4) Montaż instalacji telefonicznej, komputerowej LAN, monitoringu
5) Montaż oświetlenia scenicznego
6) Montaż mechaniki sceny
7) Kinotechnika
Wykonawca wybrany do realizacji zadnia winien zastosować właściwe materiały umożliwiające osiągnięcie właściwych założeń energetycznych, estetycznych i funkcjonalnych budynku wynikających z obecnie obowiązujących norm i przepisów budowlanych.
Przy kalkulacji oferty Wykonawca powinien uwzględnić również:
a. w razie konieczności wykonanie obsługi geodezyjnej inwestycji
b. wykonanie wszelkich niezbędnych prób, badań oraz sprawdzeń
c. odpowiednie oznakowanie i zabezpieczenie placu budowy z zachowaniem zasady szczególnej ostrożności oraz przepisów bhp i p.poż.
d. prace prowadzić w sposób jak najmniej uciążliwy dla mieszkańców osiedla oraz istniejących w pobliżu zakładów pracy.
e. ubezpieczenie przedmiotu umowy od ryzyk budowlanych do wysokości wartości zawartego kontraktu na czas realizacji umowy z Zamawiającym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31611000-2 - Zestawy instalacji elektrycznej
51110000-6 - Usługi instalowania sprzętu elektrycznego
4.5.5.) Wartość części: 1935309,98 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Budowa Podbabiogórskiego Centrum Kultury w Makowie Podhalańskim – prace wykończeniowe wnętrz, prace instalacyjne, zakup i montażem wyposażenia oraz zagospodarowaniem terenu i budowa ścieżki pieszo rowerowej.Część Nr 3 – Prace budowlane związane z zagospodarowaniem terenu i budową ścieżki pieszo-rowerowej.
2. Podstawowe parametry budynku objętego przedmiotem zamówienia:
2.1. powierzchnia zabudowy – 949,00 m2
2.2. powierzchnia użytkowa – 1 168,50 m2
2.3. ilość kondygnacji – 2 (dwie) nadziemne
2.4. kubatura – 8 987,00 m3
2.5. wysokość – 9,50 m zgodnie z MPZ dla Makowa Podhalańskiego
2.6. szerokość – 24,20 m
2.7. długość – 40,40 m
2.8. lokalizacja inwestycji – działki o nr ewid. 9782/1, 9782/4, 9784/4, 9786/2, 9782/3 jednostka ewidencyjna Maków Podhalański.
Część Nr III - prace budowlane związane z zagospodarowaniem terenu i budową ścieżki pieszo-rowerowej:
1) prace związane z zagospodarowaniem terenu, parkingi, chodniki i place
2) wykonanie ścieżki pieszo-rowerowej
Wykonawca wybrany do realizacji zadnia winien zastosować właściwe materiały umożliwiające osiągnięcie właściwych założeń energetycznych, estetycznych i funkcjonalnych budynku wynikających z obecnie obowiązujących norm i przepisów budowlanych.
Przy kalkulacji oferty Wykonawca powinien uwzględnić również:
a. w razie konieczności wykonanie obsługi geodezyjnej inwestycji
b. wykonanie wszelkich niezbędnych prób, badań oraz sprawdzeń
c. odpowiednie oznakowanie i zabezpieczenie placu budowy z zachowaniem zasady szczególnej ostrożności oraz przepisów bhp i p.poż.
d. prace prowadzić w sposób jak najmniej uciążliwy dla mieszkańców osiedla oraz istniejących w pobliżu zakładów pracy.
e. ubezpieczenie przedmiotu umowy od ryzyk budowlanych do wysokości wartości zawartego kontraktu na czas realizacji umowy z Zamawiającym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
4.5.5.) Wartość części: 726188,76 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4400000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4400000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2270520,14 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2270520,14 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2270520,14 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowy ELMI Mieczysław Grzechynka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5521134384
7.3.3) Ulica: Adama Mickiewicza 9b
7.3.4) Miejscowość: Sucha Beskidzka
7.3.5) Kod pocztowy: 34-200
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2270520,14 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 652113,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 737000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
ZADANIE REALIZOWANE JEST ZE ŚRODKÓW Z BUDŻETU PAŃSTWA W RAMACH RZĄDOWEGO FUNDUSZU PROGRAMU INWESTYCJI STRATEGICZNYCH – POLSKI ŁAD.| 2022-05-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |