Modernizacja systemu napowietrzania w komorze biologicznej 9.1 oczyszczalni ścieków

TARNOBRZESKIE WODOCIĄGI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00146952
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00146952/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2022-05-06 08:22
Lokalizacja
Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6ac8bdc4-956c-11ec-94c8-de8df8ed9da1
Identyfikator
8670003252
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyposażenie oczyszczalni ściekówRoboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00146952 z dnia 2022-05-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja systemu napowietrzania w komorze biologicznej 9.1 oczyszczalni ścieków

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: TARNOBRZESKIE WODOCIĄGI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830337895

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wiślna 1

1.5.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 158232295

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@wodociagi.tarnobrzeg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wodociagi.tarnobrzeg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wodociagi.tarnobrzeg

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja systemu napowietrzania w komorze biologicznej 9.1 oczyszczalni ścieków

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ac8bdc4-956c-11ec-94c8-de8df8ed9da1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00146952

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

PROGRAM OPERACYJNY INFRASTRUKTURA I ŚRODOWISKO 2014-2020 PRIORYTET: II Ochrona środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu DZIAŁANIE: 2.3 Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach Tytuł projektu: Gospodarka wodno-ściekowa w Tarnobrzegu- Etap II

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00069715/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZU-10-22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 509950,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie pn. „Modernizacja systemu napowietrzania w komorze biologicznej 9.1 oczyszczalni ścieków” jest uzupełnieniem zadania kończonego obecnie na oczyszczalni ścieków pn. „Instalacja suszarni osadów ściekowych w powiązaniu technologicznym oczyszczalni ścieków”.
Zakres prac obejmuje: modernizację poprzez wymianę istniejącego zużytego rusztu napowietrzającego (dostawa i montaż nowego rusztu napowietrzającego) tj. 1040 dyfuzorów
i ok. 620 m rur, na których są umieszczone dyfuzory w komorze biologicznej nr 9.1 reaktora biologicznego oczyszczalni ścieków. Cały reaktor biologiczny o wymiarach w rzucie poziomym 54 x 40 m posiada 2 równoległe ciągi technologiczne oznaczone jako komora nr 9.1 i komora 9.2. Konstrukcję reaktora przedstawia załączony do OPZ rysunek.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45252200-0 - Wyposażenie oczyszczalni ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45252100-9 - Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający wszczął przedmiotowe postępowanie w dniu 28.02.2022 r. Postępowanie jest prowadzone w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy. Termin składania ofert w postępowaniu został wyznaczony na dzień 17.03.2021 r. do godz. 10:00. Do upływu terminu składania ofert w postępowaniu złożono 2 oferty. Przed upływem terminu na otwarcie ofert zamawiający podał kwotę 595 896,00 zł jaką zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zadania.

Ofertę Wykonawcę, który złożył najkorzystniejszą z ofert w kwocie 489 985,00 zł, Zamawiający w trybie art. 226 ust. 1 pkt 2) lit b) ustawy Pzp odrzucił jako złożoną przez wykonawcę niespełniającego warunków udziału w postępowaniu. Kolejna z ofert w kwocie 670 500,00 zł przekracza wartość podaną przez zamawiającego. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 670500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 670500,00 PLN

2022-05-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy