Jar Czynu Społecznego – rewitalizacja trasy pieszo-rowerowej na Jarze na os. Wyżyny w Bydgoszczy (Program BBO)
Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00147633
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00147633/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-06 11:56
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-588caf00-aa90-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 5541006413
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00147633 z dnia 2022-05-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Jar Czynu Społecznego – rewitalizacja trasy pieszo-rowerowej na Jarze na os. Wyżyny w Bydgoszczy (Program BBO)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090476971
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Toruńska 174a
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-844
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 52 582 27 23
1.5.8.) Numer faksu: 52 582 27 77
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zarzad@zdmikp.bydgoszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdmikp.bydgoszcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.platformazakupowa.pl/pn/zdmikp_bydgoszcz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Budowa i utrzymanie sieci drogowej i obiektów inżynierskich, lokalny transport zbiorowy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Jar Czynu Społecznego – rewitalizacja trasy pieszo-rowerowej na Jarze na os. Wyżyny w Bydgoszczy (Program BBO)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-588caf00-aa90-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00147633
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018895/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Jar Czynu Społecznego – rewitalizacja trasy pieszo-rowerowej na Jarze na os. Wyżyny w Bydgoszczy (program BBO)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00097157/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 016/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 737191 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, w rozumieniu art. 7 pkt 21 UPZP, polegające na rewitalizacji trasy pieszo-rowerowej na Jarze na os. Wyżyny w Bydgoszczy.
Zamówione podzielono na trzy etapy:
Etap I – zaprojektowanie i budowa oświetlenia ul. Jar Czynu Społecznego na całym odcinku według Warunków technicznych ZDM-UE-5041/186/WU/21 oraz Programu Funkcjonalno-Użytkowego w systemie zaprojektuj i wybuduj.
Etap II – remont części nawierzchni ciągu pieszo rowerowego zgodnie z planem sytuacyjno-orientacyjnym oraz SST - korytowanie wraz z wymianą podbudowy oraz wykonanie nakładki bitumicznej, częściowa wymiana nawierzchni na nawierzchnie mineralną, remont schodów znajdujących się w połowie biegu remontowanego odcinka oraz wymiana ścieku na całej istniejącej długości, montaż na nawierzchni mineralnej elementów małej architektury.
Etap III – remont nawierzchni jezdni od strony ulicy Bełzy zgodnie z planem sytuacyjno-orientacyjnym oraz SST- korytowanie wraz z wykonanie nowej podbudowy oraz warstw bitumicznych nawierzchni, wymiana krawężników rozebranie wraz z korytowaniem istniejących wjazdów oraz chodnika wykonanie nowej konstrukcji wjazdów oraz utwardzenie wjazdów gruntowych.
Wymagania zamawiającego dotyczące realizacji zamówienia, zawarto we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ; programie funkcjonalno-użytkowym (PFU), opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) i specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (SST) stanowiących załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze kosztorysu ofertowego stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie została złożona żadna oferta.Podstawą prawną unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt 1) ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, który stanowi, że Zamawiający unieważni postępowanie m.in. jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
| 2022-05-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |