„Przebudowa, rozbudowa, remont (konserwacja i restauracja) zabytkowego budynku Domu Ludowego oraz przebudowa budynku Centrum Kultury w Markowej – etap I”
GMINA MARKOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00147733
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00147733/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-06 12:10
- Lokalizacja
- Markowa, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a6e3d99e-c14f-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 8151634385
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00147733 z dnia 2022-05-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa, rozbudowa, remont (konserwacja i restauracja) zabytkowego budynku Domu Ludowego oraz przebudowa budynku Centrum Kultury w Markowej – etap I”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MARKOWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581809
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1399
1.5.2.) Miejscowość: Markowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-120
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 226 53 52
1.5.8.) Numer faksu: 17 226 56 57
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@markowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://markowa.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa, rozbudowa, remont (konserwacja i restauracja) zabytkowego budynku Domu Ludowego oraz przebudowa budynku Centrum Kultury w Markowej – etap I”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6e3d99e-c14f-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00147733
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00003612/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa, rozbudowa i remont (konserwacja i restauracja) zabytkowego Domu Ludowego oraz przebudowa budynku Centrum Kultury w Markowej - etap I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia:
1) Wykonanie łącznika między Domem Ludowym a Centrum Kultury wraz z robotami towarzyszącymi i wykończeniowymi – rozbudowa o konstrukcji tradycyjnej, ściany murowane, fundamenty żelbetowe, dach konstrukcji drewnianej, jednospadowy, kryty blachodachówką,
2) Wykonanie dźwigu osobowego łączącego planowaną rozbudowę z istniejącym Centrum Kultury wraz z robotami towarzyszącymi i wykończeniowymi – winda o samodzielnej konstrukcji w postaci klatki żelbetowej, posadowionej na osobnym fundamencie, oddylatowanym od części istniejących i projektowanych fundamentów,
3) Przebudowa budynku Centrum Kultury (ze względu na budowę łącznika między budynkami) na poziomie parteru i piętra polegająca na modyfikacji układu funkcjonalnego pomieszczeń i dostosowanie go do projektowanego łącznika:
a) parter:
- wykonanie otworu drzwiowego w miejscu istniejącego okna,
- wykonanie WC dla niepełnosprawnych w miejscu istniejącego pomieszczenia gospodarczego wraz z wykonaniem instalacji wewnętrznych, wszystkimi robotami wykończeniowymi i białym montażem (pomieszczenie ma być gotowe do użytkowania),
- podział istniejącego WC dla niepełnosprawnych na dwa pomieszczenia: pomieszczenie porządkowe i korytarz łączący Centrum Kultury z planowanym łącznikiem wraz z robotami wykończeniowymi (pomieszczenia mają być gotowe do użytkowania),
b) piętro – istniejący magazyn w całości wykonać z przeznaczeniem na przedsionek prowadzący do windy (pomieszczenie ma być gotowe do użytkowania).
4) Wykonanie wyprowadzenia instalacji wewnętrznych z budynku Centrum Kultury przebiegających przez łącznik z przeznaczeniem dla Domu Ludowego (instalacja wodociągowa: wody zimnej, cwu i cyrkulacyjnej oraz instalacji co
5) Roboty budowalne, remontowe i konserwatorskie w budynku zabytkowego Domu Ludowego, w tym:
a) Roboty przy fundamentach: oczyszczenie, osuszenie, podbicie istniejących fundamentów, wykonanie izolacji pionowej i poziomej, wraz z wykonaniem opaski budynku i niezbędnymi robotami ziemnymi,
b) Rozbiórka schodów żelbetowych zewnętrznych z tyłu budynku,
c) Roboty przy ścianach zewnętrznych budynku (bez wykonywania elewacji zewnętrznej i tynków wewnętrznych), w tym:
- Zamurowanie otworów,
- Wykonanie nowych otworów,
- Wykonanie przesklepień otworów,
- Ułożenie nadproży,
- Uzupełnianie ścian,
- Wykonanie wieńców.
d) Roboty przy dachu budynku:
- Rozbiórka konstrukcji dachu z zastrzeżeniem, iż belki drewniane z konstrukcji dachu nadające się do ponownego użytku przeznaczone są do ponownego wbudowania,
- Rozbiórka pokrycia dachu Rozbiórka pokrycia dachu z zastrzeżeniem, iż dachówka nadająca się do ponownego użytku przeznaczona jest do ponownego wbudowania w maksymalnym stopniu,
- Rozbiórka okuć i obróbek blacharskich dachu,
- Wykonanie nowej konstrukcji dachu (z ponownym wbudowaniem elementów z rozebranej konstrukcji dachu),
- Wykonanie nowego pokrycia dachu z dachówki ceramicznej,
- Wykonanie obróbek blacharskich dachu oraz okapu z wykończeniem podbitką drewnianą,
- Roboty przy kominach,
e) Rozbiórka posadzek w budynku (bez wykonywania nowych posadzek),
f) Rozbiórka istniejących i wykonanie nowych stropów w budynku z zastrzeżeniem iż belki drewniane stropów nadające się do ponownego użytku przeznaczone są do ponownego wbudowania,
g) Demontaż, konserwacja, restauracja, odtwarzanie i montaż stolarki okiennej wraz z wykonaniem okuć zewnętrznych (parapetów) oraz stolarki drzwiowej zewnętrznej (bez wykonywania stolarki wewnętrznej).
6) Uzyskanie na rzecz i w imieniu Zamawiającego odbioru prac przez służby konserwatorskie przy budynku zabytkowym.
7) Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie na rzecz i w imieniu Zamawiającego jeżeli będzie wymagane.
8) Sporządzenie pisemnej inwentaryzacji (opisowej oraz fotograficznej) wykonanych robót przy obiekcie zabytkowym (w dwóch egzemplarzach wydruku oraz w wersji elektronicznej - płyta CD).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212300-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanych
45262690-4 - Remont starych budynków
45262700-8 - Przebudowa budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak ofert;SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
| 2022-05-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |