„Wykonanie robót budowlano-remontowych w budynku Strażnicy oraz obiektów małej architektury i elementów zagospodarowania terenu”

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00147472
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00147472/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-06 11:28
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-85fd24f2-a9bf-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
8513073563
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie krycia powierzchniWykonywanie konstrukcji dachowychRóżne specjalne roboty budowlaneRoboty ciesielskieRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00147472 z dnia 2022-05-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie robót budowlano-remontowych w budynku Strażnicy oraz obiektów małej architektury i elementów zagospodarowania terenu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320590577

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Teofila Firlika 20

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 71-637

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.szczecin@rdos.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: szczecin.rdos.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-85fd24f2-a9bf-11ec-baa2-b6d934483bfb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie robót budowlano-remontowych w budynku Strażnicy oraz obiektów małej architektury i elementów zagospodarowania terenu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85fd24f2-a9bf-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00147472

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011358/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont budynku strażnicy oraz obiektów małej architektury na przyległym terenie, na "Świdwiu" wraz z remontem elementów zagospodarowania terenu przy strażnicy (brama, mostek, przepust, parking itp.).

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00095919/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.2.2022.PR.30

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 127450 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót budowlano-remontowych
w budynku Strażnicy oraz obiektów małej architektury i elementów zagospodarowania terenu.
2. Zamówienie jest realizowane w ramach zadania: „Poprawa efektywności energetycznej, usprawnienie systemu oczyszczania ścieków, modernizacja zaplecza dydaktycznego infrastruktury Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Szczecinie wraz
z przygotowaniem terenu pod budowę ośrodka rehabilitacji dzikich zwierząt” finansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja techniczna oraz postanowienia zawarte w Projekcie umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233228-3 - Roboty budowlane w zakresie krycia powierzchni

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena jedynej złożonej oferty tj. 580 000,00 zł przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia tj. 127 450,00 zł, a kwoty tej Zamawiający nie może zwiększyć. Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy postępowanie
o udzielenie zamówienia unieważnia się, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 580000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 580000 PLN

2022-05-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane