Remont dróg gminnych na terenie gminy Korytnica w ramach realizacji funduszu sołeckiego

Gmina Korytnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00147038
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00147038/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-06 08:48
Lokalizacja
Korytnica, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1ba0ccd1-b191-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
8241727162
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

F.P.H.U KOP-BUD Henryk GąsiorekKorytnica, PL · lot 0
355 092,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00147038 z dnia 2022-05-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych na terenie gminy Korytnica w ramach realizacji funduszu sołeckiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Korytnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582138

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Małkowskiego 20

1.5.2.) Miejscowość: Korytnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-120

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@korytnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.korytnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dróg gminnych na terenie gminy Korytnica w ramach realizacji funduszu sołeckiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ba0ccd1-b191-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00147038

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013248/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont dróg gminnych na terenie gminy Korytnica w ramach realizacji funduszu sołeckiego.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00106423/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RK.271.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontów i napraw dróg gminnych o nawierzchniach żwirowych i gruntowych pospółką i sortowanym kruszywem łamanym z gruzu betonowego, odtworzenie rowów przydrożnych z montażem przepustów.

Remont i naprawa dróg pospółką żwirową.
Remont drogi polegać będzie na dostarczeniu we wskazane miejsce pospółki żwirowej.
Odcinki dróg do remontu każdorazowo wskaże zamawiający. Przed przystąpieniem do robót odcinek drogi należy wyrównać i nadać jej odpowiedni profil. Materiał do remontu należy dostarczyć samochodami samowyładowczymi rozłożyć na remontowanym odcinku drogi o jednakowej grubości oraz zagęścić osiągając wskaźnik zagęszczenia 1.00.
Wykonawca zobowiązany jest przystąpić w do remontu drogi w terminie 7 dni od zgłoszenia przez Zamawiającego.
W ofercie należy podać ceną 1 m3 pospółki żwirowej wykorzystanej do remontu i naprawy drogi. Planowana ilość 1000 m3
Remont i naprawa dróg sortowanym kruszywem łamanym z gruzu betonowego
Odcinki dróg do remontu każdorazowo wskaże zamawiający. Przed przystąpieniem do robót odcinek drogi należy wyrównać i nadać jej odpowiedni profil. Materiał do remontu należy dostarczyć samochodami samowyładowczymi i rozłożyć na remontowanym odcinku drogi o jednakowej grubości oraz zagęścić osiągając wskaźnik zagęszczenia 1.00.
Wykonawca zobowiązany jest przystąpić w do remontu drogi w terminie 7 dni od zgłoszenia przez Zamawiającego.
W ofercie należy podać ceną 1 m3 sortowanego kruszywa łamanego z gruzu betonowego wykorzystanego do remontu i naprawy drogi. Planowana ilość 2000 m3
Remont i renowacja rowów przydrożnych
Odcinki rowów do remontu każdorazowo wskaże zamawiający. Do odtwarzania rowów należy przyjąć następujące wskaźniki ilość urobku na 1 mb – 0,3 m3 , grunt kat. IV, odwóz urobku na odległość 2 km. Miejsce odwozu wskaże zamawiający.
W ofercie należy podać cenę 1 mb kopania rowu z odwozem gruntu na odl. 2 km( planowana ilość 1 500mb) oraz zakup i montaż przepustów z rur PP-SN-8 KN o śr. 40 cm ( planowana ilość 75 mb )

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 355092,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 560322,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 355092,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.P.H.U KOP-BUD Henryk Gąsiorek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8240004325

7.3.3) Ulica: ul. Spółdzielcza

7.3.4) Miejscowość: Korytnica

7.3.5) Kod pocztowy: 07-120

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 355092,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2022-05-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane