Bieżące utrzymanie obiektów mostowych na terenie miasta Kielce.

Gmina Kielce - Miejski Zarząd Dróg w Kielcach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00147270
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00147270/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-05-06 09:54
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1e10077b-b63d-11ec-97c7-b646b0ba23df
Identyfikator
6572617325
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie mostówRoboty budowlane w zakresie mostów drogowychRoboty budowlane w zakresie mostowych przejść dla pieszychRoboty budowlane w zakresie mostów ze staliRoboty budowlane w zakresie mostów podtrzymujących rurociągiRoboty budowlane w zakresie renowacji mostówRoboty budowlane w zakresie wiaduktówRoboty budowlane w zakresie wiaduktów drogowychPrzejścia podziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00147270 z dnia 2022-05-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie obiektów mostowych na terenie miasta Kielce.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kielce - Miejski Zarząd Dróg w Kielcach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009343

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Prendowskiej 7

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-395

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@mzd.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd.kielce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mzd_kielce

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Budowa i utrzymanie: dróg, obiektów mostowych, odwodnienia dróg i oświetlenia ulicznego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżące utrzymanie obiektów mostowych na terenie miasta Kielce.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e10077b-b63d-11ec-97c7-b646b0ba23df

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00147270

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016567/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Bieżące utrzymanie obiektów mostowych na terenie miasta Kielce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00114115/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.26.1.14.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Bieżące utrzymanie obiektów mostowych na terenie miasta Kielce.
Bieżące utrzymanie obiektów mostowych w Kielcach obejmuje : roboty utrzymaniowe, naprawcze, roboty budowlane w zakresie modernizacji elementów obiektów mostowych, a w szczególności naprawy i odtworzenia elementów konstrukcji i wyposażenia obiektów mostowych, tuneli, przepustów, murów oporowych. Każdorazowo zakres robót do wykonania na poszczególnych obiektach oraz termin realizacji określało będzie zlecenie, z zastrzeżeniem jednak, iż w sytuacjach awaryjnych lub w przypadkach zagrożenia bezpieczeństwa, niezwłocznie po otrzymaniu zlecenia (również telefonicznie), Wykonawca ma obowiązek podjęcia działań w zakresie zabezpieczenia miejsc naprawy w ciągu jednej godziny od chwili zgłoszenia przedmiotu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

45221113-7 - Roboty budowlane w zakresie mostowych przejść dla pieszych

45221115-1 - Roboty budowlane w zakresie mostów ze stali

45221118-2 - Roboty budowlane w zakresie mostów podtrzymujących rurociągi

45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów

45221120-9 - Roboty budowlane w zakresie wiaduktów

45221121-6 - Roboty budowlane w zakresie wiaduktów drogowych

45221211-4 - Przejścia podziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 27.04.2022 r. do godz. 09.30 wpłynęła jedna oferta. Cena brutto najkorzystniejszej oferty znacznie przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, tj. kwotę 202 000,00 PLN. Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy PZP Zamawiający unieważnia postępowanie w sytuacji, gdy cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na finansowanie zamówienia. W związku z powyższym postanowiono jak w sentencji.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 456366,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 456366,90 PLN

2022-05-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane