Zaprojektowanie i budowa fabrycznie nowej tablicy informacji pasażerskiej, zintegrowanej z systemem TRISTAR przy przystanku Dąbrowa Centrum 01 w Gdyni.
Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00147027
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00147027/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-06 08:45
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9f586fa1-bc93-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 5862312326
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00147027 z dnia 2022-05-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i budowa fabrycznie nowej tablicy informacji pasażerskiej, zintegrowanej z systemem TRISTAR przy przystanku Dąbrowa Centrum 01 w Gdyni.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675557
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 10 Lutego 24
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-364
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 587612000
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdiz.gdynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zdiz.gdynia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdiz_gdynia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie i budowa fabrycznie nowej tablicy informacji pasażerskiej, zintegrowanej z systemem TRISTAR przy przystanku Dąbrowa Centrum 01 w Gdyni.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f586fa1-bc93-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00147027
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010707/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Zaprojektowanie i budowa fabrycznie nowej tablicy informacji pasażerskiej, zintegrowanej z systemem TRISTAR przy przystanku Dąbrowa Centrum 01 w Gdyni.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00127898/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EZP.271.23.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa fabrycznie nowej tablicy informacji pasażerskiej, zintegrowanej z systemem TRISTAR przy przystanku Dąbrowa Centrum 01 w Gdyni.
2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) wykonanie dokumentacji projektowej, w tym uzyskanie wymaganych przepisami wszelkich niezbędnych pozwoleń i uzgodnień projektowych, warunków technicznych od gestorów sieci kolidujących z projektowaną inwestycją oraz opinii innych organów,
2) wybudowanie na podstawie sporządzonej dokumentacji projektowej tablicy informacji pasażerskiej przy przystanku Dąbrowa Centrum 01 w Gdyni,
3) wykonanie dokumentacji odbiorowej powykonawczej, którą Wykonawca sporządzi i dostarczy Zamawiającemu w formie papierowej oraz w formie elektronicznej, określonych w załączniku A1 do SWZ,
4) pełnienie nadzoru autorskiego nad realizowanymi robotami, na podstawie opracowanej przez Wykonawcę dokumentacji projektowej oraz w okresie rękojmi i gwarancji na roboty budowlane.
Przedmiot zamówienia jest realizowany ze środków Budżetu Obywatelskiego na rok 2020.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy określają:
a) Program funkcjonalno-użytkowy – załącznik A1 do SWZ,
b) Plan sytuacyjny skrzyżowania Nowowiczlińska-Rdestowa - załącznik A2 do SWZ,
c) Szczegółowe specyfikacje techniczne systemu TRISTAR – załącznik A3 do SWZ,
d) Wzór umowy – załącznik nr 7 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
32000000-3 - Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48813100-1 - Elektroniczne tablice informacyjne
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie przetargowe podlega unieważnieniu, ponieważ do wyznaczonego terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.| 2022-05-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |