Wykonanie dokumentacji projektowej Kompleksowa renaturyzacja mokradełorazodtwarzanie naturalnych wilgotnychsiedliskprzyrodniczychnaterenach ochronnych Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Syców

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00001639
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-01-04 07:58
Lokalizacja
Syców, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6190011859
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Specjalne usługi projektoweUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

6 przyznanych

BIURO PROJEKTOWE SYNTECH SYNOWIEC I JUDA - SPÓŁKA JAWNAJelenia Góra, PL
36 900 PLN
BIURO PROJEKTOWE SYNTECH SYNOWIEC I JUDA - SPÓŁKA JAWNAJelenia Góra, PL
24 600 PLN
BIURO PROJEKTOWE SYNTECH SYNOWIEC I JUDA - SPÓŁKA JAWNAJelenia Góra, PL
36 900 PLN
BIURO PROJEKTOWE SYNTECH SYNOWIEC I JUDA - SPÓŁKA JAWNAJelenia Góra, PL
36 900 PLN
BIURO PROJEKTOWE SYNTECH SYNOWIEC I JUDA - SPÓŁKA JAWNAJelenia Góra, PL
24 600 PLN
BIURO PROJEKTOWE SYNTECH SYNOWIEC I JUDA - SPÓŁKA JAWNAJelenia Góra, PL
36 900 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.