Budowa ulicy Meblarskiej w Krapkowicach

GMINA KRAPKOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00001931
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00001931/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-01-04 08:46
Lokalizacja
Krapkowice, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d46f4b31-3bb7-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
1990012987
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni ulicRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty odwadniające i nawierzchnioweRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

EKO-PROBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGogolin, PL · lot 0
580 315,55 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00001931 z dnia 2022-01-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ulicy Meblarskiej w Krapkowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRAPKOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413099

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 17

1.5.2.) Miejscowość: Krapkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-303

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 774466835

1.5.8.) Numer faksu: 774466888

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: b.zajac@krapkowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.krapkowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.krapkowice.pl/11212/2737/budowa-ulicy-meblarskiej-w-krapkowicach-bzp271192021.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ulicy Meblarskiej w Krapkowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d46f4b31-3bb7-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00001931

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000826/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Budowa ul. Meblarskiej w Krapkowicach – II etap

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00252806/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.19.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, polegające na budowie drogi gminnej ul. Meblarskiej w Krapkowicach na odcinku 180,00 m oraz przebudowie skrzyżowania. Droga rozpoczyna się od istniejącej nawierzchni bitumicznej ul. Meblarskiej, krzyżuje z ul. Osiedle Fabryczne i kończy się w obrębie działki 50/17. Teren, na którym będzie przebiegać droga stanowią nieużytki, na części występują drzewa i krzewy przeznaczone do wycinki. Konieczne jest wykonanie nasadzeń zastępczych zgodnie z pozwoleniem na wycinkę.
Inwestycja będzie polegała na wykonaniu nowej konstrukcji drogi i skrzyżowania wraz z nawierzchnią bitumiczną ograniczoną krawężnikami, z obustronnymi poboczami oraz budowie odwodnienia drogi.
Nie dopuszcza się stosowania kruszywa pochodzenia wapiennego.
Odwodnienie ulicy zaplanowano poprzez zabudowę wpustów podłączonych do istniejącego kolektora kanalizacji deszczowej.

Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 10 do SWZ, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót (STWiOR) stanowiące załącznik nr 11 do SWZ oraz przedmiar robót stanowiący załącznik nr 12 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 580315,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 792120,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 580315,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKO-PROBUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1990121707

7.3.3) Ulica: Rolna 1

7.3.4) Miejscowość: Gogolin

7.3.5) Kod pocztowy: 47-320

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Realizacja części zamówienia polegającej na wykonaniu robót kanalizacyjnych:
POLINSTAL Sp. z o.o., ul. Opolska 79a, 47-300 Krapkowice

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-01-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 580315,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-01-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane