Usługa pełnienia nadzoru inwestorskiego przy przebudowie dróg: ul. Narutowicza i Nad Słupią w Ustce
MIASTO USTKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00002369
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-04 09:56
- Lokalizacja
- Ustka, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8390023621
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi nadzoru budowlanego
Wykonawcy
2 przyznane
JAKUB TYSZKASłupsk, PL
15 000 PLNJAKUB TYSZKASłupsk, PL
15 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.