Remont drogi osiedlowej w miejscowości Osławica po byłym PGR w Nowym Łupkowie
Gmina Komańcza
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00002730
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00002730/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-04 10:49
- Lokalizacja
- Komańcza, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fba454cb-2288-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6871785088
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00002730 z dnia 2022-01-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi osiedlowej w miejscowości Osławica po byłym PGR w Nowym Łupkowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Komańcza
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440755
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Komańcza 166
1.5.2.) Miejscowość: Komańcza
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-543
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134677035
1.5.8.) Numer faksu: 134677500
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@komancza.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.komancza.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.p/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi osiedlowej w miejscowości Osławica po byłym PGR w Nowym Łupkowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fba454cb-2288-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00002730
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00009449/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont dróg osiedlowych w m. Szczawne i Wysoczany po byłym PGR Szczawne, w m. Nowy Łupków i Osławica po byłym PGR w Nowym Łupkowie oraz w m. Wisłok Wielki po byłym PGR w Czystogarbie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00199067/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Wp.271.5-IV.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 113759,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie drogi na dz. nr 26/13 w miejscowości Osławica w następującym zakresie:
1. Roboty przygotowawcze:
1) Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych –0,156km
2) Roboty remontowe z wywozem materiału na odległość do 1km – frezowanie nawierzchni bitumicznej – 350m2
3) Rozebranie podbudowy z kruszywa kamiennego – 350m2
2. Roboty ziemne:
1) Koryta o głębokości 20 cm wykonywane mechanicznie na całej szerokości jezdni i chodników – 546m2
3. Podbudowy:
1) Profilowanie i zagęszczenie mechaniczne podłoża pod warstwy konstrukcyjne – 624,00 m2
2) Warstwa wzmacniająca grunt pod warstwy technologiczne z geowłókniny o szerokości 5m –droga – 624m2
3) Warstwa dolna podbudowy z kruszywa naturalnego o grubości po zagęszczeniu 20 cm – droga – 624 m2
4) Warstwa górna podbudowy z kruszywa naturalnego o grubości po zagęszczeniu 8 cm – 624 m2
5) Warstwa dolna podbudowy z kruszywa łamanego o grubości po zagęszczeniu 15 cm – zjazdy – 100m2
6) Warstwa górna podbudowy z kruszywa łamanego o grubości po zagęszczeniu 8 cm - zjazdy – 100m2
4. Nawierzchnie:
1) Skropienie nawierzchni asfaltem – 468m2
2) Wyrównanie mechaniczne istniejącej podbudowy mieszanką mineralno – asfaltową – 10t
3) Nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych z warstwa wiążącą asfaltu o grubości po zagęszczeniu 5cm – droga – 468m2
4) Nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych z warstwa ścieralną asfaltu o grubości po zagęszczeniu 4cm – droga – 468m2
5) Nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych z warstwą ścieralną asfaltową o grubości po zagęszczeniu 5 cm – zjazdy – 100m2
6) Nawierzchnia z tłucznia kamiennego z warstwą górną z tłucznia o grubości po zagęszczeniu 8cm – pobocza – 156m2
5. Oznakowanie i urządzenia bezpieczeństwa ruchu
1) Słupki do znaków drogowych z rur stalowych o średnicy 70mm – 2szt.
2) Przymocowanie znaków – 2 szt.
6. Roboty wykończeniowe
1) Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych – inwentaryzacja powykonawcza – 0,156km
Minimalny okres gwarancji na wykonane roboty w ramach realizowanego zamówienia wynosi 24 miesiące.
Szczegółowy zakres prac do wykonania precyzuje dokumentacja projektowa oraz przedmiar robót, stanowiący załącznik do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 174195,06 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 235719,696 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 174195,06 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo-Handlowa Budowlano-Transportowa Tomasz Biłas
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 174195,06
7.3.4) Miejscowość: Zawadka
7.3.5) Kod pocztowy: 38-711
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 174195,06 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-05-20| 2022-01-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |