Dostawa zbóż, śrut, otrąb pszennych, owsa miażdżonego, kasz, płatków, ryżu, ziaren oraz lucerny sieczki do Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego 2 postępowanie
Gdański Ogród Zoologiczny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00004557
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-04 17:26
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5842383932
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
OwiesPszenicaJęczmieńProdukty z ziaren zbóżOtrębyRyż przetworzonyKukurydzaSiano
Wykonawcy
4 przyznane
Gospodarstwo Rolne Kazimierz BębenekLisewiec, PL
16 050 PLNGospodarstwo Rolne Kazimierz BębenekLisewiec, PL
25 680 PLNGospodarstwo Rolne Kazimierz BębenekLisewiec, PL
16 050 PLNGospodarstwo Rolne Kazimierz BębenekLisewiec, PL
34 775 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.