Budowa oświetlenia na terenie Gminy Nowa Wieś Wielka
GMINA NOWA WIEŚ WIELKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00004497
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00004497/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-04 15:59
- Lokalizacja
- Nowa Wieś Wielka, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c1a0b68a-37eb-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 5542863378
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00004497 z dnia 2022-01-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia na terenie Gminy Nowa Wieś Wielka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWA WIEŚ WIELKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350671
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ogrodowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Wieś Wielka
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-060
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 523206868
1.5.8.) Numer faksu: 52326850
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.wysota@nowawieswielka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowawieswielka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/nowawieswielka1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia na terenie Gminy Nowa Wieś Wielka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1a0b68a-37eb-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00004497
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002169/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa oświetlenia na terenie Gminy: Olimpin wieś, Olimpin-ul.Łabiszyńska, Brzoza: ul.Łabędzia-ul.Skowronkowa, Nowa Wieś Wielka: ul.Gajowa, ul.Sosnowa, Januszkowo-ul.Słowikowa, Kolankowo-ul.Zacisze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00250228/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPL.271.38.2021.AW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 272449,03 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 126446,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa 28 nowych punktów świetlnych na terenie Gminy Nowa Wieś Wielka:
a) w Nowej Wsi Wielkiej ul. Gajowa (dz. ew. nr 83/30 i 366):
- 2 nowe słupy stalowe ocynkowane typu SO-7/3 wysokości 7m, wyposażone w wysięgniki jednoramienne z oprawami oświetleniowymi z sodowymi źródłami światła o mocy 70W każda, linia kablowa 48 mb, montaż szafy oświetleniowej,
- 2 nowe słupy stalowe ocynkowane wysokości 3m, wyposażone w źródła światła 30W LED, 4000K, linia kablowa 65mb;
b) w Nowej Wsi Wielkiej ul. Sosnowa (dz. ew. nr 45/16, 55/1, 192/1): 5 nowych słupów stalowych ocynkowanych typu SO-7/3 wysokości 7m, wyposażonych w wysięgniki jednoramienne z oprawami oświetleniowymi z sodowymi źródłami światła o mocy 70W każda, linia kablowa 320 mb;
c) w Kolankowie ul. Zacisze (dz. ew. nr 98/19, 98/20): 5 nowych słupów stalowych ocynkowanych typu SO-7/3 wysokości 7m, wyposażonych w wysięgniki jednoramienne z oprawami oświetleniowymi z sodowymi źródłami światła o mocy 70W każda, linia kablowa 183 mb, montaż szafy oświetleniowej;
d) w Brzozie ul. Łabędzia i Skowronkowa (dz. ew. nr 458/8, 462/6, 462/17, 461/9, 459/3, 461/10 i 461/14): 7 nowych słupów stalowych ocynkowanych typu SO-7/3 wysokości 7m, wyposażonych w wysięgniki jednoramienne z oprawami oświetleniowymi z sodowymi źródłami światła o mocy 70W każda, linia kablowa 352 mb;
e) w Nowym Smolnie przy drodze wojewódzkiej nr 254 (dz. ew. nr 194/1): 7 nowych słupów stalowych ocynkowanych typu SO-7/3 wysokości 7m, wyposażonych w wysięgniki jednoramienne z oprawami oświetleniowymi z sodowymi źródłami światła o mocy 70W każda, linia kablowa 414 mb.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 215770,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 215770,68 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 215770,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wielobranżowe P.P.H.U. i Transportowe ELEKTROM Omyła Roman
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5560800603
7.3.3) Ulica: Dalkowska 24
7.3.4) Miejscowość: Jacewo
7.3.5) Kod pocztowy: 88-110
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 215770,68 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-01-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |