„Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych” - Wolności 23, Świdnicka 50.

GMINA ŚWIEBODZICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00004794
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00004794/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-01-05 08:27
Lokalizacja
Świebodzice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dcc27b36-4871-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
8842365249
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty w zakresie regulacji ruchuRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaInstalowanie znaków drogowychInstalowanie sygnalizacji drogowejRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "STAŃCZYK" SPÓŁKA JAWNAŚwiebodzice, PL · lot 0
158 990 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00004794 z dnia 2022-01-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych” - Wolności 23, Świdnicka 50.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚWIEBODZICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718337

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Świebodzice

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-160

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lukasz.kurpisz@swiebodzice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swiebodzice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/swiebodzice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych” - Wolności 23, Świdnicka 50.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dcc27b36-4871-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00004794

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00017371/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00274980/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RS.271.9.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 130081,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w systemie zaprojektuj i wybuduj dokumentacji projektowej wraz z pozyskaniem odpowiednich decyzji zezwalających na realizację inwestycji oraz wykonanie robót budowlanych w zakresie poprawy bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych, zgodnie z wiedzą, sztuką budowlaną, obowiązującymi normami i przepisami prawa oraz Specyfikacją Warunków Zamówienia.
2. W trakcie realizacji zamówienia należy:
1) W zakresie dokumentacji projektowej:
a) zweryfikować dane wyjściowe do projektowania, przygotowane przez Zamawiającego (PFU),
b) pozyskać mapę do celów projektowych,
c) uzyskać wszelkie wymagane zgody, w tym Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, zapewnienia, uzgodnienia, opinie oraz dopełnić w Starostwie Powiatowym w Świdnicy w imieniu Zamawiającego, formalności umożliwiające rozpoczęcie robót,
d) opracować projekt budowlany w zakresie i formie zgodnej z rozporządzeniem Ministra Rozwoju z 11.09.2020 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego ( Dz.U. 2020 poz. 1609),
e) opracować STWiOR w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia,
f) uzyskać zatwierdzenie projektu budowlanego przez Zamawiającego przed jego złożeniem w Starostwie Powiatowym,
g) uzyskać w imieniu Zamawiającego, prawomocną decyzję o pozwoleniu na budowę,
h) sporządzić plan bezpieczeństwa i ochrony zdrowia ,
i) sprawować nadzór autorski w trakcie realizacji inwestycji przez projektanta zgodnie z obowiązującymi przepisami,
j) opracować i zatwierdzić projekt czasowej organizacji ruchu drogowego na czas prowadzenia robót,
2) W zakresie wykonania robót budowlanych:
a) zapewnić pełną obsługę geodezyjną,
b) zarejestrować w imieniu i z upoważnienia Zamawiającego dziennik budowy,
c) zorganizować teren budowy, zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego i zasad BHP,
d) zrealizować zamierzenie budowlane zgodnie z zatwierdzonym projektem budowlanym, STWiOR i innymi dokumentami budowy,
e) dostarczyć materiały, sprzęt i narzędzia niezbędne do wykonania robót budowlanych,
f) wykonać niezbędne pomiary, badania i sprawdzenia,
g) sporządzić inwentaryzację geodezyjną powykonawczą,
h) przygotować dokumentację powykonawczą (w dwóch egzemplarzach dla Zamawiającego) zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa,
i) przygotować operat kolaudacyjny w dwóch egzemplarzach,
j) przygotować niezbędne dokumenty i zawiadomić w imieniu Zamawiającego nadzór budowlany o zakończeniu,
k) opłatę za zajęcie pasa drogowego oraz inne opłaty niezbędne do pełnego wykonania przedmiotu zamówienia, ponosi Wykonawca robót,
l) opracować i zatwierdzić inne dokumenty nie wymienione wyżej, niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 158990,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 158990,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 158990,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "STAŃCZYK" Sp. j.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8841008760

7.3.3) Ulica: Jeleniogórska 52

7.3.4) Miejscowość: Świebodzice

7.3.5) Kod pocztowy: 58-160

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 158990,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-01-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane