Budowa ogrodzeń wzdłuż linii kolejowej nr 115 (Tarnów – Szczucin) – od autostrady A4 do Szczucina, ograniczających migrację dzikich zwierząt, potencjalnych nosicieli ASF – III postępowanie

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00004902
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00004902/02
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-01-05 08:55
Lokalizacja
Dąbrowa Tarnowska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b0424b76-4b89-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
8710002219
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wznoszenie ogrodzeń

Wykonawcy

1 przyznane

EWA CHMURA-GWIAZDAŻABNO, PL · lot 0
293 259,71 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00004902 z dnia 2022-01-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ogrodzeń wzdłuż linii kolejowej nr 115 (Tarnów – Szczucin) – od autostrady A4 do Szczucina, ograniczających migrację dzikich zwierząt, potencjalnych nosicieli ASF – III postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545553

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szarwarska 1

1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Tarnowska

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-200

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dabrowatar@krakow.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dabrowa.krakow.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_dabrowa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ogrodzeń wzdłuż linii kolejowej nr 115 (Tarnów – Szczucin) – od autostrady A4 do Szczucina, ograniczających migrację dzikich zwierząt, potencjalnych nosicieli ASF – III postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0424b76-4b89-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00004902

2.6.) Wersja ogłoszenia: 02

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00278342/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SI.270.46.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 259934,13 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania „Budowa ogrodzeń wzdłuż linii kolejowej nr 115 (Tarnów –
Szczucin) – od autostrady A4 do Szczucina, ograniczających lub zatrzymujących migrację dzikich zwierząt,
potencjalnych nosicieli ASF – III postępowanie” .
Przedmiot zamówienia obejmuje Pakiet I – odcinek Szczucin – Mędrzechów – 10,900 km
2. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie teren linii kolejowej nr 115 Tarnów – Szczucin od
autostrady A4 do Szczucina. W poprzednich dwóch postępowaniach wyłoniono wykonawcę na budowę
ogrodzenia na odcinku od autostrady A4 do Mędrzechowa (Pakiet II, III oraz IV). Obecnie w III-cim
postępowaniu chcemy znaleźć wykonawcę budowy ogrodzenia na odcinku Mędrzechów – Szczucin.
3. Zakresy rzeczowe przedmiotu zamówienia określa przedmia robót sporządzony oddzielnie dla części
(Pakiet I), który jest załącznikiem do niniejszego SWZ. Ma on charakter szacunkowy. Rozliczenie robót będzie
dokonane powykonawczo, wg faktycznej ilości wykonanych robót.
4. Ogólny standard technologii prac obejmuje:
a) Przygotowanie powierzchni do montażu ogrodzenia przez zmulczowanie roślinności (porosty, krzewy
i pojedyncze drzewa) pasem o szerokości min. ok. 2,50 + 2,0m (korona nasypu plus skarpa) co będzie
utrudnione z powodu szyn, które znajdują się w gąszczu krzaków. Linia kolejowa na tym odcinku nie jest
użytkowana od ok. 25 lat
b) Dostarczenie materiałów do miejsca wbudowania. Zamawiający dostarczy i przekaże poszczególnym
Wykonawcom słupy sosnowe dł. 2,50m, średnicy 12-18cm oraz siatkę leśną 160cm na składach
zlokalizowanych na placach po byłych stacjach kolejowych w Szczucinie i Mędrzechowie. Transport
technologiczny z tych składów do miejsc wbudowania obciążać będzie Wykonawcę.
c) Wykonanie otworów na słupki o głębokości min. 0,60m w odległościach co ok. 4,0m (dopuszczalna
odchyłka +/- 0,5m w zależności od warunków terenowych).
d) Ustawienie słupów, obsypanie gruntem z ukopu, ubicie zasypu.
e) Rozwinięcie, zawieszenie , napięcie i przymocowanie siatki do słupów oraz dołem do drutu nośnego.
f) Zabezpieczenie słupów przed wychylaniem poprzez wykonanie ukośnych podpór, zagłębionych dołem w gruncie i przybitych w zaciosie do słupa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 293259,71 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 658413,31 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 293259,71 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma STAR Ewa Chmura

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 871-108-80-74

7.3.3) Ulica: Warszawska 87

7.3.4) Miejscowość: Żabno

7.3.5) Kod pocztowy: 33-240

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 293259,71 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

2022-01-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane