Dostawa implantów do rekonstrukcji urazów dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W TURKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00005803
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-01-05 11:41
Lokalizacja
Turek, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6681580495
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Implanty ortopedyczne

Wykonawcy

8 przyznanych

KOMAK-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPoznań, PL
21 600 PLN
KOMAK-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPoznań, PL
15 012 PLN
SMITH & NEPHEW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3240 PLN
KOMAK-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPoznań, PL
972 PLN
ZIMMER BIOMET POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
540 PLN
ZIMMER BIOMET POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3547,8 PLN
ZIMMER BIOMET POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1458 PLN
ZIMMER BIOMET POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
21 600 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.