Świadczenie usług pocztowych i kurierskich - 2 zadania
PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00008097
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-10 07:45
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8132937794
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi pocztoweUsługi kurierskie
Wykonawcy
2 przyznane
"POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA"Warszawa, PL
234 030 PLN"POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA"Warszawa, PL
234 030 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.