Budowa wewnętrznej platformy dla niepełnosprawnych w Zespole Szkół Samochodowych w Żywcu – drugie postępowanie
Powiat Żywiecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00008168
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00008168/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-10 08:23
- Lokalizacja
- Żywiec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a9f35e32-529b-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 5532526018
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00008168 z dnia 2022-01-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wewnętrznej platformy dla niepełnosprawnych w Zespole Szkół Samochodowych w Żywcu – drugie postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Żywiecki
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Żywcu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181729
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krasińskiego 13
1.5.2.) Miejscowość: Żywiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 033/860-50-00
1.5.8.) Numer faksu: 033/860-50-83
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zywiec.powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zywiec.powiat.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/; https://bip-pzzywiec.finn.pl/na-podstawie-ustawy-pzp1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa wewnętrznej platformy dla niepełnosprawnych w Zespole Szkół Samochodowych w Żywcu – drugie postępowanie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9f35e32-529b-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00008168
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00294171/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.272.55.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane, obejmujące zadanie pn.: „Budowa wewnętrznej platformy dla niepełnosprawnych w Zespole Szkół Samochodowych w Żywcu – drugie postępowanie”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w:
a) Projekcie architektoniczno - budowlanym – Załącznik Nr 5 do SWZ,
b) Projekcie budowlany - branża elektryczna – Załącznik nr 6 do SWZ,
c) Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych - branża architektoniczno - budowlana – Załączniki Nr 7 do SWZ,
d) Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych - branża elektryczna – Załączniki Nr 8 do SWZ,
e) Przedmiarze robót - branża architektoniczno - budowlana (pomocniczo) – Załączniki Nr 9 do SWZ;
f) Przedmiarze robót - branża elektryczna (pomocniczo) – Załączniki Nr 10 do SWZ.
3. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawcy zobowiązany będzie wykonać roboty budowlane polegające w szczególności na budowie wewnętrznej platformy dla niepełnosprawnych w Budynku Zespołu Szkół Samochodowych w Żywcu, ul. Grunwaldzka 10, budowie podjazdu do wejścia głównego oraz budowie miejsc parkingowych dla niepełnosprawnych.
4. Zamawiający wymaga, aby pracownicy fizyczni skierowani przez wykonawcę lub podwykonawcę do wykonania czynności: roboty budowlane wchodzące w zakres przedmiotu zamówienia, byli zatrudnieni na podstawie stosunku pracy.
5. Przedmiot zamówienia dofinansowany jest ze środków PFRON w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze B programu pn.: „Likwidacja barier architektonicznych w siedzibie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Żywcu poprzez budowę windy wewnętrznej”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem
45410000-4 - Tynkowanie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu złożona została jedna oferta, jednakże podlegała ona odrzuceniu z postępowania. Z tego względu, Zamawiający zobowiązany był unieważnić przedmiotowe postępowanie, w zakresie wyżej wymienionej części zamówienia, na podstawie art. 255 ust. 1 pkt 2) w zw. z art. 266 ustawy pzp.| 2022-01-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |