Przygotowanie, dostarczenie i wydanie gorącego posiłku – obiadu dla dzieci uczęszczających do szkół podstawowych na terenie Gminy Ochotnica Dolna w roku 2022 – postępowanie II

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ochotnicy Dolnej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00008538
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-01-10 10:02
Lokalizacja
Ochotnica Dolna, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7351074878
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie posiłków szkolnychUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi dostarczania posiłków do szkół

Wykonawcy

6 przyznanych

ROZALIA JURKOWSKAOchotnica Dolna, PL
11 592 PLN
ROZALIA JURKOWSKAOchotnica Dolna, PL
51 336 PLN
ROZALIA JURKOWSKAOchotnica Dolna, PL
11 592 PLN
ZOFIA PISZCZEKOchotnica Dolna, PL
13 248 PLN
ELŻBIETA PIETRASTylmanowa, PL
3312 PLN
ELŻBIETA PIETRASTylmanowa, PL
21 528 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.