Przebudowa skrzyżowania DW 791 z DP 1079K w m. Żurada
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00008720
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00008720/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-10 10:40
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bc03352a-4dec-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 6772085382
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00008720 z dnia 2022-01-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa skrzyżowania DW 791 z DP 1079K w m. Żurada
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000588890
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Głowackiego 56
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-085
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: i.gesiarz@zdw.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.zdw.krakow.pl/zamowienia-publiczne/ponizej-progow-unijnych.html?view=przetarg&id=52101.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami wojewódzkimi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa skrzyżowania DW 791 z DP 1079K w m. Żurada2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc03352a-4dec-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00008720
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003467/27/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.52 Przebudowa skrzyżowania DW 791 z DP 1079K w m. Żurada
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00284631/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDW-DN-4-271-91/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2024079,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi wykonanie robót budowlanych obejmujących rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 791 wraz z rozbudową skrzyżowania z drogą powiatową nr 1079K oraz budową i przebudową niezbędnej infrastruktury technicznej – w oparciu o dokumentację projektową wraz z uzyskanymi decyzjami, opiniami i uzgodnieniami (w tym pozwoleniem wodnoprawnym z dnia 03.10.2019 r., opiniami Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków i Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków oraz decyzją nr 13/2021 o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) z dnia 15.07.2021 r.).
Zamówienie obejmuje w szczególności wykonanie następujących prac:
- zabezpieczenie ciągłości ruchu drogowego i pieszego na czas robót (organizacja ruchu na czas robót: projekt wraz z opiniami i zatwierdzeniem, wykonanie, utrzymanie i likwidacja)
- roboty przygotowawcze i rozbiórkowe (m.in. nawierzchni jezdni, zjazdów, ogrodzeń, przepustów, wiaty przystankowej, poboczy, krawężników, oznakowania i urządzeń BRD
- wycinka drzew i krzewów kolidujących z inwestycją (w razie konieczności pod nadzorem ornitologicznym)
- roboty ziemne, wykonanie poszerzenia korpusu drogi, korekta profilu
- utwardzenie poboczy gruntowych
- budowa, przebudowa chodników, przejść dla pieszych
- budowa zatok autobusowych
- przebudowa / budowa zjazdów indywidualnych i publicznych,
- budowa kanalizacji deszczowej wraz ze zbiornikiem rozsączającym
- budowa, przebudowa odwodnienia drogi (rowy, ścieki, wyloty wód opadowych i roztopowych)
- budowa oświetlenia drogowego
- zabudowa urządzeń BRD
- przebudowa i zabezpieczenie kolidujących urządzeń obcych (m.in. przebudowa i zabezpieczenie kabli i słupów elektroenergetycznych i teletechnicznych) wraz z opłatami za nadzór nad przebudową ze strony właścicieli sieci
- przebudowa odcinka sieci gazowej średniego ciśnienia wraz z opłatami za nadzór nad przebudową ze strony właścicieli sieci
- relokacja istniejącej kapliczki pod ścisłym nadzorem dyplomowanego konserwatora dzieł sztuki
- demontaż istniejących urządzeń bezpieczeństwa ruchu, montaż nowych urządzeń bezpieczeństwa ruchu wraz z zasilaniem
- stała organizacja ruchu (w szczególności: oznakowanie pionowe i poziome – grubowarstwowe chemoutwardzalne, punktowe elementy odblaskowe montowane w nawierzchni; odnośnie projektu docelowej organizacji ruchu – aktualizacja wraz z uzyskaniem jej zatwierdzenia przez właściwe organy)
- roboty wykończeniowe i porządkowe,
- wyznaczenie i montaż punktów referencyjnych oraz słupków hektometrowych U-1
- stabilizacja granic pasa drogowego za pomocą słupków granicznych,
- sporządzenie inwentaryzacji powykonawczej,
- przygotowane materiałów do zgłoszenia zakończenia robót
- utrzymanie nawierzchni jezdni drogi wojewódzkiej nr 791 na terenie budowy w stanie niepogorszonym i zapewniającym bezpieczny ruch pojazdów od daty przejęcia terenu budowy (z wyjątkiem zimowego utrzymania).
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący zał. nr 1 SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3228875,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4146756,93 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3228875,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PAVIMENTAL Polska Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 701-011-06-91
7.3.3) Ulica: ul. Dworcowa 2
7.3.4) Miejscowość: Trzebinia
7.3.5) Kod pocztowy: 32-540
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonawca przedmiot umowy będzie realizował przy pomocy Podwykonawców w zakresie: budowy oświetlenia drogowego, przebudowy i zabezpieczenia kabli oraz słupów elektroenergetycznych i teletechnicznych, przebudowy odcinka sieci gazowej oraz relokacji istniejącej kapliczki (zgodnie z oświadczeniem złożonym w ofercie stanowiącej załącznik nr 2 do niniejszej umowy)
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-01-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3228875,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
| 2022-01-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |