Roboty budowlane polegające na remoncie zabezpieczającym budynku mieszkalnego przy ul. Olejnej 5 w Lublinie

ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI KOMUNALNYCH W LUBLINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00140366
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00140366/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-03-11 11:59
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-723140b0-41f4-4043-8a03-2214669a4815
Identyfikator
9461886466
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty murarskie i muroweRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówIzolacja cieplnaTynkowanieRoboty malarskieInstalowanie wentylacji

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ BEDNARCZYKLublin, PL · lot 0
500 382,05 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00140366 z dnia 2025-03-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na remoncie zabezpieczającym budynku mieszkalnego przy ul. Olejnej 5 w Lublinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI KOMUNALNYCH W LUBLINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430783940

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Grodzka 12

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-112

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ti@znk.lublin.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.znk-lublin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-723140b0-41f4-4043-8a03-2214669a4815

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane polegające na remoncie zabezpieczającym budynku mieszkalnego przy ul. Olejnej 5 w Lublinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-723140b0-41f4-4043-8a03-2214669a4815

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00140366

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00026812/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont budynku przy ul. Olejna 5 w Lublinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00088210

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P/2025/01

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 465475,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie zabezpieczającym budynku mieszkalnego przy ul. Olejnej 5 w Lublinie.
2. Zakres prac remontowych obejmuje:
2.1. Remont zabezpieczający
- naprawę ścian zewnętrznych
- roboty wewnętrzne (wzmocnienie spękanych ścian, wzmocnienie sklepień, nadproży, przemurowanie spękanych kominów na poddaszu)
- wzmocnienie i remont drewnianego stropu poddasza
- remont konstrukcji dachu
- tynki wewnętrzne
- roboty malarskie
- wymianę okien na klatce schodowej
- remont pokrycia dachu, ławy kominiarskie, płotki przeciwśniegowe
2.2. Wykonanie wentylacji grawitacyjnej z wykorzystaniem istniejących przewodów oraz dodatkowych przewodów z rur ocynkowanych
3. Ponieważ roboty budowlane realizowane będą „przy zamieszkaniu” (budynek użytkowany), należy:
- umieścić (w widocznym miejscu na budynku) informację o planowanym rozpoczęciu prac 3÷4 dni wcześniej
- podczas remontu klatki schodowej na bieżąco ustalać z mieszkańcami termin wykonywania najbardziej uciążliwych robót oraz zapewnić w maksymalnie możliwy sposób, bezpieczeństwo korzystających z niej osób
- sukcesywnie (codziennie!) usuwać z przejść komunikacyjnych gruz i inne zanieczyszczenia

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45321000-3 - Izolacja cieplna

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 500382,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 535526,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 500382,05 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAXIPROFIT Grzegorz Bednarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060579789

7.3.3) Ulica: ul. Wileńska 2E lokal 9

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-603

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 500382,05 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-03-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane