Opracowanie autorskiego programu nauczania i przeprowadzenie cyklu zajęć pozalekcyjnych dla uczniów szczególnie uzdolnionych w ramach projektu „Zdolni z Pomorza – powiat tczewski”

Powiat Tczewski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00012077
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-01-11 13:07
Lokalizacja
Tczew, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5932140707
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolnictwa podstawowegoUsługi szkolnictwa średniegoUsługi edukacji młodzieżyUsługi edukacji specjalnejRóżne usługi szkolneUsługi szkolenioweUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi opracowywania programów szkoleniowychUsługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

Wykonawcy

7 przyznanych

AURELIA RADTKETczew, PL
10 000 PLN
Anna KleinschmidtTczew, PL
10 000 PLN
Tomasz KacikKnybawa, PL
28 500 PLN
Tomasz KacikKnybawa, PL
14 500 PLN
Jadwiga AndrzejewskaTczew, PL
16 080 PLN
Anna JastrzębskaTrzcińsk, PL
18 250 PLN
Anna JastrzębskaTrzcińsk, PL
18 250 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.