Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Kętrzyn
GMINA KĘTRZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00013653
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-12 10:02
- Lokalizacja
- Kętrzyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7422192600
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
8 przyznanych
ADAM BRZDĘKKętrzyn, PL
36 627 PLNMARIOLA TOMASIEWICZKętrzyn, PL
48 411 PLNMARIOLA TOMASIEWICZKętrzyn, PL
60 469,2 PLNMARIOLA TOMASIEWICZKętrzyn, PL
45 441 PLNMARIOLA TOMASIEWICZKętrzyn, PL
15 414,3 PLNJan KlimkowskiKętrzyn, PL
48 411 PLNMARIOLA TOMASIEWICZKętrzyn, PL
21 978 PLNMARIOLA TOMASIEWICZKętrzyn, PL
22 032 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.