Pełnienie funkcji koordynatora ds. edukacji włączającej i współpracy ze SCWEW w placówce objętej wsparciem SCWEW
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00013650
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-12 10:01
- Lokalizacja
- Świdnik, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7132268306
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanychUsługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzaniaUsługi związane z zarządzaniemUsługi doradztwaInne usługiUsługi doradcze w zakresie rozwoju działalności gospodarczej
Wykonawcy
2 przyznane
Krzysztof BanaszekOlsztyn, PL
72 000 PLNELIZA SZYPULSKAŚWIDNIK, PL
72 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.