Wykonanie prac rekultywacyjnych przebudowa i urządzenie dróg wyznaczenie nowych granic nieruchomości dla zadania pn Zagospodarowanie poscaleniowe w obrębie ewidencyjnym Bobrowniki Wielkie Gmina Żabno
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W TARNOWIE Z SIEDZIBĄ W ZGŁOBICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00015737
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00015737/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-13 07:40
- Lokalizacja
- Zgłobice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c50699d9-5981-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 9930502545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00015737 z dnia 2022-01-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac rekultywacyjnych przebudowa i urządzenie dróg wyznaczenie nowych granic nieruchomości dla zadania pn Zagospodarowanie poscaleniowe w obrębie ewidencyjnym Bobrowniki Wielkie Gmina Żabno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W TARNOWIE Z SIEDZIBĄ W ZGŁOBICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120384654
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zgłobicka 8
1.5.2.) Miejscowość: Zgłobice
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-113
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 146741230
1.5.8.) Numer faksu: 146741231
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzdtarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.malopolska.pl/pzdtszglobicach
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/pzdtszglobicach1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
drogi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac rekultywacyjnych przebudowa i urządzenie dróg wyznaczenie nowych granic nieruchomości dla zadania pn Zagospodarowanie poscaleniowe w obrębie ewidencyjnym Bobrowniki Wielkie Gmina Żabno2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c50699d9-5981-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00015737
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001301/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Zagospodarowanie poscaleniowe obręb Bobrowniki Wielkie gmina Żabno
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00308863/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.21.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie prac rekultywacyjnych przebudowa i urządzenie dróg
wyznaczenie nowych granic nieruchomości dla zadania pn.: „Zagospodarowanie poscaleniowe
w obrębie ewidencyjnym Bobrowniki Wielkie Gmina Żabno”. W zakresie prac m.in. wznowienie znaków granicznych, roboty przygotowawcze, roboty
rozbiórkowe i ziemne, roboty nawierzchniowe (jezdnia, pobocza) prace rekultywacyjne, roboty
wykończeniowe. Szczegółowy zakres robót precyzuje dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 11 do SWZ.
Wykonawca składając ofertę zobowiązuje się wykonać zamówienie zgodnie Dokumentacją
projektową, STWiORB, kosztorysem ofertowym i przedmiarem robót. Wszystkie dokumenty
opisujące przedmiot zamówienia należy traktować jako wzajemnie uzupełniające się i wyjaśniające
w tym znaczeniu, że w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek wieloznaczności lub
niejednoznaczności wykonawca nie może ograniczyć ani zakresu swojego zobowiązania, ani zakresu
należytej staranności przy wykonaniu swoich zobowiązań wynikających z umowy w sprawie
zamówienia publicznego. W razie wystąpienia rozbieżności w ww. dokumentach, których nie można
usunąć w drodze odniesienia się do reguł sztuki budowlanej i zasad wiedzy technicznej,
interpretacja zapisów będzie uzgadniana z uwzględnieniem poniższej hierarchii: Dokumentacja
projektowa, STWiORB, Kosztorys ofertowy i Przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 813324,66 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1134619,19 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 813324,66 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kamil Krupa KAM-TRANS-KOP
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8691788270
7.3.4) Miejscowość: Strzelce Wielkie 245
7.3.5) Kod pocztowy: 32-822
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-01-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 813324,66 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-11-128.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-01-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |